Szukaj

Justyna Żyła już nie ukrywa partnera. Pokazała upojne chwile z ukochanym: „Miłość kwitnie wokół nas”

Justyna Żyła

Justyna Żyła

Justyna Żyła na Instagramie pokazała zdjęcie, na którym pozuje u boku przystojnego mężczyzny. To jej nowa miłość? Po tym opisie raczej nie można mieć wątpliwości.

Justyna Żyła przez dwanaście lat była żoną Piotra. Ich relacja nie przetrwała jednak próby czasu, a świadkami rozstania, które miało miejsce w 2018 roku, była niemal cała Polska. Dawni małżonkowie publicznie komentowali koniec związku, nie szczędząc gorzkich słów pod swoim adresem.

Chociaż przez pewien czas kłótnia między dawnymi partnerami ucichła, kilka tygodni temu celebrytka pochwaliła się zdjęciem z dziećmi. W opisie dała do zrozumienia, że jej były mąż się nimi nie interesuje:

Szanowny ex mąż mógłby oprócz głupawych uśmiechów i chwalenia się jak wspaniałe chwile przeżywa na zabawach, przypomnieć sobie, że ma również dorastające dzieci, że ma syna, który niedługo stanie się dorosłym mężczyzną. […] Dzieci to obowiązek, to rozmowy, wsparcie, dawanie przykładu jako ojciec, bycie wzorem, to interesowanie się nimi co dzień.

Justyna Żyła jest zakochana? Pozuje z przystojnym mężczyzną

Justyna Żyła nie tylko komentuje zachowanie męża, ale także sugeruje w mediach społecznościowych, że w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna. Niedawno udostępniła post, który powstał przy okazji wyjazdu do Warszawy. Celebrytka spędzała czas w łóżku, towarzyszył jej tajemniczy partner, o czym pisaliśmy tutaj.

We wtorkowy wieczór była żona Piotra poszła o krok dalej. Pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje u boku przystojniaka. Podpisała je literą A. i jak można przypuszczać, nawiązała w ten sposób do jego imienia. Nie zabrakło też emotikon z sercami, które dowodzą, że łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń.

Justyna podpisała fotografię bardzo wymownie:

Miłość rośnie wokół nas.

Warto dodać, że wspomniany cytat pochodzi z piosenki z bajki Król Lew. Nie da się ukryć, że utwór jest bardzo romantyczny.


Justyna Żyła

Justyna Żyła

Justyna Żyła z nowym partnerem

Justyna Żyła z nowym partnerem

Justyna Żyła zmieniła fryzurę

Justyna Żyła zmieniła fryzurę

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    JUSTYNA do Piątku będziesz opiekować się dziećmi bo odbieram ci prawa rodzicielskie bo ten KNUR nie będzie opiekował się moimi dziećmi

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×