Szukaj

Justyna Żyła nareszcie wyjawiła co dalej z jej małżeństwem! Gorąca sesja w Playboyu pomogła? “Dziś nasze relacje…”

Justyna Żyła w Playboyu

Justyna Żyła naprawiła małżeństwo sesją w Playboyu?

Justyna Żyła wywołała spore zamieszanie gdy okazało się, że to właśnie ona będzie gwiazdą czerwcowego wydania Playboya. Zmysłowe, mocno roznegliżowane zdjęcia żony Piotra Żyły szybko obiegły social media, a w Internacie zaczęła się burza. Wielu fanów zarzucało Justynie, że zrobiła te zdjęcia jedynie po to, by zarobić na rozpadzie małżeństwa. Tabloidy donoszą, że mogła zainkasować nawet 40 tysięcy złotych! Jaka jest prawda?

W rozmowie z Super Expressem Żyła zdradziła, że nie chodziło o jej małżeństwo – przynajmniej po części – ale o nią samą. Chciała zrobić sobie prezent na trzydzieste urodziny:

Dwa lata temu przeszedł mi przez głowę pomysł, że fajnie byłoby zrobić taki prezent na trzydzieste urodziny Piotra, ale, niestety, wtedy się to nie udało. Później temat powrócił, tym razem chciałam zrobić prezent sobie. Nieoczekiwanie przyszła propozycja od “Playbouya”. Miałam chwilę zawahania, ale ostatecznie zgodziłam się. Kiedy, jak nie teraz? Będę miała pamiątkę na całe życie.

Wyjawiła też, że nie ma pojęcia jak na jej odważną sesję zareagował Żyła, ale ich kontakty bardzo się poprawiły:

Wszystko zmierza w dobrym kierunku. Mam nadzieję, że cała ta sytuacja między nami niedługo się unormuje. Dziś nasze relacje są poprawne.

Myślicie, że do siebie wrócą?

Justyna Żyła rozebrała się w Playboyu i upiekła dwie pieczenie na jednym rożnie. Wbiła szpilę mężowi, a przy okazji nieźle zarobiła!

HOT! Justyna Żyła NAGO na okładce Playboya! Piotr Żyła nie będzie zachwycony. „Góralu, czy ci nie ŻAL?”

Justyna Żyła podjęła zaskakującą decyzję w sprawie rozwodu: „Wierzę w słowa przysięgi”. Wybaczy mężowi kochankę?


Jesteś fanem/fanką sesji zdjęciowych z “Playboya”?

×