Szukaj

Justyna Żyła nie odpuszcza Piotrowi Żyle! Celebrytka gwiazdorzy robiąc z byłego męża wyrodnego ojca!

Justyna Żyła, Piotr Żyła

Justyna Żyła, Piotr Żyła

Justyna Żyła ma kolejne pretensje do byłego męża

Piotr Żyła i Justyna Żyła rozstali się w świetle wielkiego medialnego skandalu, za sprawą osobistych internetowych wynurzeń Justyny. Tym razem celebrytka oskarża skoczka o brak zainteresowania swoimi dziećmi

 Justyna Żyła mimo, że nie radzi sobie na parkiecie Tańca z gwiazdami, nadal uczestniczy w programie Polsatu. Widzowie nie mogą pojąć dlaczego była żona Piotra Żyły jeszcze nie odpadła z show. Najmniej swoimi marnymi występami przejmuje się Justyna, która zdaniem internautów bardzo gwiazdorzy i lansuje się na internetową gwiazdę, którą absolutnie nie jest. Szum medialny wokół celebrytki odbił się również na sportowcu, Piotr Żyła, obecnie intensywnie trenuje, przygotowuje się do Pucharze Świata na skoczni mamuciej w Planicy. Jest zatem poza domem i nie ma kontaktu z rodziną.

Niestety tego faktu nie rozumie jego była żona celebrytka, która obwinia Piotra o brak zainteresowania swoimi dziećmi. Justyna informowała Piotra o swoim udziale w show Polsatu, zatem ten, jej zdaniem powinien wszystko rzucić i pomagać jej w opiece nad dziećmi w czasie gdy ona intensywnie trenuje na parkiecie. Piotr Żyła w obecnej sytuacji nie jest w stanie zrezygnować z Pucharu Świata dla dzieci. Z tego powodu była żona oznajmiła, że Piotr Żyła jest wyrodnym ojcem, skoro nie chce zaopiekować się swoimi dziećmi. 

Polski skoczek kolejny raz został postawiony przez Justynę w niezręcznej sytuacji. Z jednej strony bardzo kocha swoje dzieci, jednak z drugiej Piotr jest reprezentantem Polski w skokach narciarskich i nie może nagle zrezygnować z prestiżowych zawodów. Fani Piotra uważają, że zachowanie Justyny Żyły jest wielce niestosowne , a nawet i bezczelne.  Natomiast widzowie Tańca z Gwiazdami jednoznacznie twierdzą, że udział Justyny w tanecznym show jest wielką pomyłką stacji.

Ponownie przy tym zamieszaniu najbardziej cierpią dzieci byłych małżonków, które są nieustannym obiektem przetargowym w ich osobistych rozgrywkach.

 Czy kibicujecie Justynie?

Justyna Żyła kolejny raz poległa na parkiecie w „Tańcu z Gwiazdami”. „Odcięło mi głowę” [WIDEO]

Justyna Żyła i Paulina Sykut wspierają Dominikę Tajner-Wiśniewską! Co zdradziły na temat jej rozwodu? [WIDEO]

Co za klasa! Iwona Pavlović po tym komentarzu Justyny Żyły będzie żałować swoich gorzkich słów [WIDEO]

 

 


Justyna Żyła na kolacji z przyjaciółmi

Justyna Żyła na kolacji z przyjaciółmi

Dominika Tajner-Wiśniewska i Justyna Żyła na kolacji

Dominika Tajner-Wiśniewska i Justyna Żyła na kolacji

Tomasz Barański i Justyna Żyła – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 2

Tomasz Barański i Justyna Żyła – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 2

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×