Wirtualna Polska

Justyna Żyła komentuje stan zdrowia Marty Kubackiej. Znają się prywatnie. „Dla nas wszystkich był to szok”

Justyna Żyła komentuje stan zdrowia Marty Kubackiej. Znają się prywatnie. „Dla nas wszystkich był to szok”

Justyna Żyła

Dawid Kubacki kilka dni temu przerwał swój udział w konkursie skoków i wrócił do żony. Marta Kubacka walczy o życie w szpitalu. Co na temat wydarzeń ostatnich dni mówi Justyna Żyła. Celebrytka zna żonę skoczka prywatnie. 

Wirtualna Polska

Dawid Kubacki to jeden z najbardziej utalentowanych polskich skoczków narciarskich. Od kilku lat odnosi sportowe sukcesy, a w tym sezonie jest w szczytowej formie. Niestety kilka dni temu przerwał swój udział w kolejnych zawodach. Wszystko przez nagłe problemy zdrowotne jego żony.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Razem z żoną Martą wspólnie wychowują dwie córeczki. Młodsza z dziewczynek przyszła na świat zaledwie kilka tygodni temu. O tym, że po raz drugi zostaną rodzicami Dawid i jego żona poinformowali dopiero na kilka dni przed narodzinami pociechy.

Niestety kilka dni temu skoczek przerwał zawody i błyskawicznie wrócił do Polski. Po kilku godzinach zamieścił w sieci przejmujący wpis i przekazał, że jego żona jest w ciężkim stanie i walczy o życie w szpitalu.

Mój nagły powrót do domu…. jestem wam winien słowo wyjaśnienia.  Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem że będzie walczyła. Oczywiście to dla mnie koniec sezonu ale nie to jest teraz najważniejsze – przekazał skoczek narciarski.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Justyna Żyła o stanie zdrowia Marty Kubackiej

Justyna Żyła to była żona Piotra Żyły, czyli kolegi Dawida ze skoczni. Przekazała, że prywatnie zna jego żonę. W komentarzu dla Faktu Justyna przekazała, że wielokrotnie spotykały się z Martą na różnego rodzaju uroczystościach. Wypowiedziała się też na temat stanu zdrowia żony Dawida.

Jest mi bardzo przykro z tego powodu i życzę Dawidowi i Marcie, dziewczynkom i całej rodzinie, żeby Marta jak najszybciej wróciła do zdrowia. Dla nas wszystkich był to szok i bardzo przykra sytuacja. Jeszcze raz życzę, żeby jak najszybciej wszyscy wrócili cali i zdrowi do domu. Żeby wszystko ułożyło się po ich myśli. Marta jest ciepłą, bardzo sympatyczną i dobrą koleżanką. Nie chcę mówić więcej, robić zamieszania. Naprawdę, z całego serca życzę jej i wszystkim zdrowia – powiedziała Justyna dla Faktu.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Cała Polska czeka aktualnie tylko i wyłącznie na pozytywne wiadomości dotyczące zdrowia Marty Kubackiej.

Adam Małysz o stanie zdrowia Marty Kubackiej

Wirtualna Polska

Od kilku dni fani Dawida nieustannie ślą wyrazy wsparcia i trzymają kciuki za to, aby jego żona jak najszybciej wyszła ze szpitala i wróciła do domu. Kilka słów na ten temat powiedział także Adam Małysz. Były skoczek przekazał, że żoną Dawida opiekują się najlepsi specjaliści w kraju.

Marta jest w najlepszych rękach, jeśli chodzi o kardiologię w Polsce. Mocno, mocno trzeba trzymać kciuki, za to, żeby wszystko dobrze się ułożyło i powiodło. Żeby Marta wróciła do zdrowia, a Dawid do skoków. Powiem szczerze, że jak się dowiedziałem o tym, to nogi aż mi się ugięły – powiedział Małysz w rozmowie z Faktem.


Żona Dawida Kubackiego wylądowała w szpitalu

Żona Dawida Kubackiego wylądowała w szpitalu

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Justyna Żyła pokazała dom

Justyna Żyła pokazała dom

Dawid Kubacki z żoną

Dawid Kubacki z żoną

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • Goś pisze:

  A co Justyna może wiedzieć o zdrowiu Marty

 • Gość 1 pisze:

  Szczepioneczki potrochu wykanczaja ludzi

  • NIEzaszczepiony Emigrant w USA pisze:

   No ale nie mozesz tegp glosno powiedziec – co juz w USA i na zachodzie np. w Niemczech jest wiadome – bo zaraz z ciebie zrobia Polacy foliarza antyszczepoionkowca i wroga publicznego numer jeden i zagrozenie dla ich zycia – jak to Krystyna Janda, gen Skrzypczak i LInda i cala ta polska sprana halastra celebrytow propagujacych szczepienie na kowid i wyrzucanie z pracy ze studiow i z mieszkan i zamykanie w obozach osob NIE zasczepionych. To wszystko jest nadal w necie.

 • co moge zdrowia pisze:

  jesto przykre ele oni sa znani a inni nie takie jest zycie nie znasz co nastapi a ilu jest nieznanych bez takiej opieki ?

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • Gość pisze:

  Któregoś dnia była wiadomość że z powodu problemu z okiem, odeszła niespodziewanie jakaś ok 30 letnia tiktokerka i osierociła 2-je malutkich dzieci. Nie mogłam zrozumieć, że od razu w polskich mediach wylała się rzeka hejtu, wręcz nie było ani jednej wypowiedzi współczucia choćby dla tych malutkich dzieci…. niepojęte dlaczego ludzie wylali tam tyle swojej nienawisci na osobie której w ogóle nie znali (bo to była tiktokerka). Z kolei tu też osoba z dwójką malutkich dzieci ale opinie diametralnie różne o całe 360⁰ w porównaniu do tej tiktokerki…

 • Gość pisze:

  Któregoś dnia była wiadomość że z powodu problemu z nerwem oka odeszła niespodziewanie jakaś ok 30 letnia tiktokerka I że osierociła 2 malutkich dzieci. Nie mogłam zrozumieć że w polskich mediach mogła wylać się taka rzeka hejtu wręcz nie było ani jednej wypowiedzi współczucia choćby dla tych malutkich dzieci…. niepojęte dlaczego ludzie tam tyle nienawisci o osobie ktorej nie znali tyle ze byla tiktokerka i tu tez osoba z dwojka malutkich dzieci i wszyscy inne opinie o cale 360⁰ . Może i ja będę usunięta za niepoprawność…

 • Gość pisze:

  Szpryca działa

 • Gość pisze:

  Mogę wszystkich uspokoić. Kardiologię mamy naprawdę na światowym poziomie, nie było to raczej rozwarstwienie aorty, wszystko inne jest do opanowania

  • Gość pisze:

   Chyba mało wiesz o chorobach kardiologicznych, bo nie każda jest do opanowania, a trudna już tą gdzie potrzebne są 2 organy do przeszczepu jednocześnie jak w ciężkich przypadkach nadciśnienia tętniczo-plucnego

  • Gość pisze:

   Gdyby to było nadciśnienie tętnicze płucne wymagające przeszczepienia, to byłby to problem, o którym wiedziałaby już wcześniej

  • Gość pisze:

   Mi po porodzie w 2017 (cięcie cesarskie) podawano już w szpitalu clexane i do domu też zastrzyki z clexany profilaktycznie, choć w 2014 po pierwszym porodzie nie było takiej procedury, mimo opuchnięcia stóp nie włączono leku, samoistnie ustąpiło, więc jeżeli nie miała takiej profilaktyki to mogło do takiej sytuacji niestety dojść

 • Gośćmla pisze:

  Musiała o sobie przypomnieć?
  Lans na czyimś nieszczęściu?

  • Gość pisze:

   Jaki lans co czytać nie umiesz czy czegoś nie rozumiesz pisze dziewczyna wprost że się bardzo przyjaźnią i napewno jest im bliższa jak ty

  • Gość pisze:

   Ty nawet życzenia zdrowia i troski o koleżankę obrócisz w góowno. Co za ameba!

  • Gość licja pisze:

   Jak coś pozytywnego ktoś napisze to też zle. Co za naród.

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×