Szukaj

Justyna Żyła przygotowała kolację, jej synowi nie przypadła do gustu: „Nie dam rady”. Oślizgła sprawa

Justyna Żyła

Justyna Żyła

Justyna Żyła przygotowała kolację. Jedno z dań, które zaserwowała, nie przypadło do gustu jej synowi, Jakubowi. Jak zareagował?

Justyna Żyła, odkąd rozstała się ze swoim mężem, Piotrem, stała się rozpoznawalna. Wzięła udział w Tańcu z gwiazdami, dostała program w telewizji, a także przez pewien czas prowadziła kanał na YouTube, UwaŻyła, gdzie serwowała internautom przepisy na wybrane przez siebie dania.

Chociaż wymienione aktywności są już tylko wspomnieniem, celebrytka od wielu lat spełnia się w innej roli – jest mamą. Ma pod opieką 14-letniego Jakuba oraz 9-letnią Karolinę. Zdarza się, że Żyła na temat swoich pociech wypowiada się w wywiadach. Tak jak niedawno, gdy w rozmowie z portalem parnting.pl ujawniła, że dzieci są mieszanką jej i byłego męża, Piotra. Dodała, że trenują skoki:

Zarówno Karolcia, jak i Kuba trenują skoki. Kuba już 4 lata, Karolinę wyślę znowu zimą, nie ma jeszcze takich mocnych nóg, a teraz się trudno hamuje i bałam się, że nie utrzyma równowagi. Ona też jest uparta, jak jej rodzice. Jest takim żartownisiem – to ma z Piotrka. Jest szybka i energiczna.

Justyna Żyła przygotowała kolację dla dzieci. Co im się nie spodobało?

Żyła stara się być aktywna w social mediach. Co jakiś czas dzieli się z internautami wybranymi momentami z życia prywatnego. Niedawno pokazała, że jej córka szaleje w kuchni niczym w MasterChefie. W środowy wieczór dorzuciła do puli kolejne zdjęcie. Tym razem głównym bohaterem jest jej syn.

Nastolatek nie był zadowolony z kolacji, którą przygotowała dla niego mama. Justyna Żyła zaserwowała ślimaki, które nie przypadły chłopcu do gustu. Jak zdradziła celebrytka na Instastory, za bardzo kojarzyły mu się ze stworzeniami, które latem chodziły po podwórku:

Kuba jak widać bił się z myślami i stwierdził „mama za dużo nam tego w lecie po podwórku chodziło, jednak nie dam rady”. Mama jednak dała radę – podpisała Justyna Żyła.

Syn Justyny Żyły nie był zadowolony z kolacji

Syn Justyny Żyły nie był zadowolony z kolacji

Dziwicie się jego reakcji?


Syn Justyny Żyły nie był zadowolony z kolacji

Syn Justyny Żyły nie był zadowolony z kolacji

Justyna Żyła z dziećmi

Justyna Żyła z dziećmi

Justyna Żyła z dziećmi

Justyna Żyła z dziećmi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×