Szukaj
Dziś czwartek, 18.04.2019

Klamka zapadła! Justyna Żyła i Piotr Żyła biorą rozwód! Co z dziećmi?

Piotr Żyła zostawił żonę i dzieci dla kochanki

Szykuje się ciężka walka o dom w Wiśle

Justyna Żyła i Piotr Żyła rozwodzą się

Choć jeszcze niedawno Justyna Żyła mówiła, że ona i Piotr Żyła są na dobrej drodze do znalezienia wspólnego rozwiązania na problemy, wszystko wskazuje na to, że ze zjednoczenia nici. Jak donosi Super Express para podjęła decyzję o rozwodzie. O ich problemach w małżeństwie media rozpisują się od miesięcy – wszystko przez emocjonalny wpis Justyny w social mediach, w którym kobieta obnażyła niedyskrecję swojego męża. Porzucił ją i dzieci dla kochanki, a ona w odwecie wyrzuciła go z domu. Teraz będą o niego walczyć.

Wartość nieruchomości w Wiśle wyceniana jest na 1 milion złotych. Para zbudowała go wspólnie, a teraz, gdy doszło do rozwodu, będą musieli o niego walczyć – nie mają podpisanej rozdzielności majątkowej, a Justyna nalega na rozwód z orzeczeniem o winie Piotra. On z kolei zażądał, by żona spłaciła należną mu część wartości domu:

Ona nie ma wyjścia. Piotr chce od Justyny, aby spłaciła mu jego wkład finansowy. Jednak nie ma na to pieniędzy. Co prawda zaczęła ostatnio pracować jako sprzedawczyni i to bardziej praca dorywcza. Jedyne, co mogłaby zrobić, to sprzedać nieruchomość i poszukać sobie innego mieszkania. To wszystko jest dla niej strasznie niesprawiedliwe. W końcu ziemię pod dom dała rodzina Justyny. Owszem on płacił, ale to ona miała na głowie nie tylko dzieci, ale i całą budowę – wyjawił znajomy pary

Justyna wychowuje dzieci, od których skoczek odwrócił się gdy zaczął zdradzać swoją żonę. Choć niedawno Żyła zapewniała, że Piotr chce być dla nich dobrym ojcem, teraz wszystko wskazuje na to, że wylądują na bruku, jeśli wojna o dom skończy się koniecznością spłacania drugiej strony konfliktu.

Jak myślicie, znajdą ostatecznie rozwiązanie, które nie odbije się źle na ich dzieciach?

Justyna Żyła przerwała milczenie! Wreszcie opowiedziała o romansie Piotra Żyły. Znajomi zgotowali jej piekło! „Bezczelnie pytali…”

Uwierzycie, że ta polska gwiazda ma 52 lata?! W bikini wygląda lepiej niż Justyna Steczkowska!

Justyna Żyła nareszcie wyjawiła co dalej z jej małżeństwem! Gorąca sesja w Playboyu pomogła? „Dziś nasze relacje…”Czy rozwód jest dobrym rozwiązaniem na problemy w małżeństwie?

×