Szukaj

Justyna Żyła i Piotr Żyła naprawdę się rozwodzą. Para jest już po pierwszej rozprawie!

Justyna Żyła o romansie piotra żyły

Justyna Żyła i Piotr Żyła rozwodzą się

O rozstaniu Justyny Żyły i Piotra Żyły mówiło się całymi tygodniami. Skoczek dopuścił się zdrady, na której żona ostatecznie go przyłapała – Justyna opublikowała w swoich social mediach ostry wpis na temat partnera, informując fanów, że wyrzuciła go z domu. Przez krótki okres toczyli ze sobą zażartą walkę na oczach Internautów, później wszystko nagle ustało. Justyna pojawiła się na okładce Playboya, a w wywiadzie wyraziła nadzieję, że uda im się jeszcze uratować związek. Ostatecznie nic z tego nie wyszło, a para jest już po pierwszej rozprawie rozwodowej.

Kilka dni temu żona skoczka podzieliła się na InstaStory zdjęciem, na którym widać, że elegancko ubrana kobieta szykuje się do wyjścia. Na zdjęciu napisała:

Jeden z gorszych dni w życiu. Trzymajcie kciuki

Teraz wiadomo już, że ten gorzki wpis tyczył się wizyty w sądzie, w którym jej małżeństwo ostatecznie stanie się tylko nieprzyjemnym wspomnieniem:

Mogę potwierdzić, że dziś odbyła się pierwsza rozprawa rozwodowa – powiedziała w rozmowie z Onetem Katarzyna Kopańska

Menadżerka Justyny wyjawiła, że sprawa może trochę potrwać, ze względu na jej zawiłość. Nic dziwnego, skoro w grę wchodzi orzeczenie o winie, którego Justyna Żyła zapewne będzie się domagać, a także kwestia podziału majątku. Najważniejsza, bez względu na wszystko, będzie przede wszystkim kwestia opieki nad dziećmi.

Jak myślicie, skończy się wojną w stylu Brada PittaAngeliny Jolie?

Justyna Żyła wygryzie Ewę Wachowicz? Z kanaliku na YouTube ma trafić na wielkie ekrany!

Justyna Żyła zadała szyku na rodzinnej imprezie u Adama Małysza. Wszyscy mówią tylko o niej!

Justyna Żyła chce wygryźć Magdę Gessler?! Wpadła na sprytny plan i właśnie zaczęła go realizować!


Czy rozwód jest dobrym rozwiązaniem na problemy w małżeństwie?

×