Szukaj

Justyna Żyła obnażyła największy kompleks w wyglądzie byłego męża. Tylko czekać riposty Piotra

Justyna Żyła, Piotr Żyła

Justyna Żyła, Piotr Żyła

Justyna Żyła przy okazji postu wspominkowego i wyznań na temat przyjaźni, wbiła szpilę byłemu mężowi. Dotknęła jego kompleksu. Zobaczcie, co napisała.

Justyna Żyła była bohaterką kolorowej prasy, kiedy rozwodziła się ze znanym skoczkiem narciarskim, Piotrem Żyłą. Nie są małżeństwem już od ponad dwóch lat. W listopadzie 2018 otrzymali rozwód za porozumieniem stron. Sytuacja między nimi pozostaje jednak bardzo napięta.

Krótko po rozstaniu Justyna wzięła udział w sesji dla Playboya, zatytułowanej znamiennym Góralu, czy ci nie żal. Potem dała wątpliwy popis talentu w Tańcu z gwiazdami. Szybko odpadła i została okrzyknięta najmniej uzdolnioną tanecznie uczestniczką w historii show, co wcale jej nie zdeprymowało i nadal brylowała w towarzystwie.

Obecnie przeniosła się do social mediów. Ma tam sporą grupę fanów, którzy obserwują jej wpisy i bronią w konflikcie z byłym mężem, który co jakiś czas się zaognia.

Wśród jej publikacji na Instagramie, oprócz zdjęć apetycznych dań, są dosyć kontrowersyjne posty, bo właśnie tam ona i Piotr toczą wojenki. Niedawno oskarżyła swojego eks o to, że pozbawił ją i dzieci środka transportu.

Justyna nie odpuszcza żadnej okazji, żeby dopiec byłemu małżonkowi. Tym razem uderzyła w jego kompleks.

Justyna Żyła obnaża kompleks Piotra Żyły

Najnowszy post Justyny to wspomnienia. Oddała w nim hołd swojej przyjaciółce, Kasi. Przy okazji wydało się, że była żona Piotra Żyły nie była zbyt grzeczną dziewczynką.

Moja osiemnastka.To z Nią wypaliłam pierwszego papierosa ,wypiłam pierwsze piwo przez nią 15 lat nie jadłam niczego co było,pachniało kokosem, ale to ona wysłuchiwała Moich wywodów ,problemów o zakochaniach itd jak spałyśmy razem u babci to z szeroko otwartymi oczyma (spała z otwartymi tak po prostu )potrafiła „słuchać „ mnie cała noc @kasiadelvoye24 Katarzyno jak coś się nie zgadza to proszę o sprostowanie Życzę Ci zdrowia miłosci i spełnienia tego o czym marzysz – napisała.

W komentarzach pod postem internauci skupili się na tym, że jako mała dziewczynka Justyna wyglądała identycznie, jak jej córka, Karolina.

  • Niesamowite jak Karolinka jest podobna do małej Mamy.
  • Ty jesteś w Białej bluzce? Jeśli tak to Karolinka to twoja kopia.
  • Karolinka to cała mamusia

Justyna Żyła jednak ma inne zdanie na ten temat.

Karolina? To ojciec i z wyglądu, i z charakteru – napisała.

Po chwili się zreflektowała i dodała, uderzając w kompleksy byłego męża:

Nie, ojciec łysieje, a ona ma tyle włosów, że można pozazdrościć.

Wygląda na to, że nie ma takiej siły, która powstrzymałaby Justynę przed wbijaniem szpil Piotrowi przy każdej nadarzającej się okazji. Tylko czekać na ripostę skoczka.


Justyna Żyła z przyjaciółką w dzieciństwie

Justyna Żyła z przyjaciółką w dzieciństwie

Justyna Żyła dopiekła Piotrowi Żyle

Justyna Żyła dopiekła Piotrowi Żyle

Justyna Żyła uczciła urodziny córki

Justyna Żyła uczciła urodziny córki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×