Szukaj

Justyna Żyła tylko na chwilę pożegnała się z tańcem! Celebrytka zostanie główną gwiazdą w zespole Tomka Barańskiego?!

Justyna Żyła i Tomasz Barański

Justyna Żyła i Tomasz Barański

Justyna Żyła chce tańczyć w zespole Tomasza Barańskiego

Justyna Żyła pragnie zostać zawodową tancerką. Swoje marne pląsy celebrytka zamierza szlifować na parkiecie w zespole Tomka Barańskiego. Co na to tancerz?

Justyna Żyła i Tomasz Barański, wbrew oczekiwaniom srogich jurorów, przygodę z tańcem w Polsacie zakończyli dopiero w 5 odcinku programu Taniec z Gwiazdami. Chociaż Justyna od początku nie była faworytką i otrzymywała niskie noty, głosami widzów przebojowa żona Piotra Żyły przez długi czas przechodziła do kolejnego odcinka.

Niestety ostatnio mimo, że Justyna dała z siebie wszystko, swoje popisy taneczne w telewizji musiała zakończyć. Jurorzy nie mieli litości i ponownie dali jej bardzo niskie noty. Tym razem widzom nie udało się uratować tego duetu.

Po programie para wzięła udział w licznych wywiadach, podczas których wspólnie dziękowali widzom i fanom za tak długie wsparcie:

Cieszyłam się, że mogłam wystąpić w tylu odcinkach i poznać fantastycznych ludzi, przeżyć przygodę. Może to był dobry moment, żeby odpaść, jeszcze nie miałam czasu tego wszystkiego analizować. To wszystko jest tak na gorąco i na świeżo – skomentowała Żyła w rozmowie z Jastrząb Post.

Tego samego wieczoru odbył się czas z taneczną parą. W jego trakcie Tomek i Justyna byli pytani o swoje najbliższe plany.

Tomasz Barański nie krył, że obecnie jest bardzo zapracowany, bowiem jego grupę taneczną Next Dance w najbliższym czasie będzie można podziwiać podczas kilku występów dla telewizji Polsat. Wówczas do rozmowy wtrąciła się nieoczekiwanie Justyna Żyła, która zaoferowała Barańskiemu swoją pomoc:

 Ja ci pomogę, jakbyś potrzebował jakiejś tancerki…

Propozycja rozbawiła wszystkich uczestników czatu, ale najbardziej Tomka, który natychmiast odpowiedział swojej koleżance.

 Wyślij CV i czekaj na casting – odpowiedział Barański

Jak się jednak okazuje był to żart ze strony Tomka. Prywatnie Justyna i Tomek są przyjaciółmi, zatem pozwolili sobie na odegranie przed fanami tak zabawnej scenki.

 Żałujecie, że to był tylko żart?

Iwona Pavlović bezlitośnie podsumowała porażkę Justyny Żyły. “W końcu zasłużenie!” [WIDEO]

Katarzyna Bosacka bezlitośnie skwitowała karierę Justyny Żyły! “Nie wystarczy tylko…” [WIDEO]

Justyna Żyła w “Tańcu z gwiazdami” zarobiła tyle, ile dostaje zwycięzca. Polsat zapłacił fortunę za jej pląsy na parkiecie

 


Tomasz Barański, Justyna Żyła - Taniec z Gwiazdami 9, odcinek 5

Tomasz Barański, Justyna Żyła - Taniec z Gwiazdami 9, odcinek 5

Justyna Żyła i Tomasz Barański – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 3

Justyna Żyła i Tomasz Barański – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 3

Justyna Żyła i Tomasz Barański – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 3

Justyna Żyła i Tomasz Barański – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 3

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×