Szukaj

Piotr Żyła dowcipkuje w social mediach, a zirytowana Justyna Żyła mocno komentuje jego wpis. Ten dramat nie ma końca

Justyna i Piotr Żyła

Justyna i Piotr Żyła

Piotr Żyła opublikował zabawny post w social mediach, co niesamowicie rozzłościło jego byłą żonę. Jak skomentowała Justyna Żyła wpis skoczka?

Piotr Żyła znany jest z tego, że lubi sobie podowcipkować. Nawet jeśli część społeczeństwa nie rozumie jego żartów, to on niezrażony kontynuuje proceder w swoich social mediach. Można tam znaleźć mnóstwo wpisów, które mają rozśmieszać internautów. Trzeba przyznać, że żaden z jego postów nie przeszedł bez echa.

Jednak w świetle ostatnich wydarzeń, które roztrząsała w mediach społecznościowych i nie tylko, jego była żona, mógł się spodziewać, że kolejna dowcipna publikacja zostanie dosadnie skomentowana przez Justynę Żyłę.

Justyna Żyła komentuje wpis Piotra Żyly

Publiczne roztrząsanie budów między byłymi małżonkami trawa, z przerwami, od czasu ich głośnego, pełnego skandali rozwodu. Wtedy to wyszło na jaw między innymi to, że Piotr był niewiernym mężem. Justyna nie może zapomnieć mu tego, jak ją zranił i od czasu do czasu wyskakuje z jakąś bombą.

Ex małżonkowie na przemian publikują posty w social mediach, które zawierają wzajemne oskarżenia. Nie szczędzą sobie przy tym przykrych słów. Niedawno celebrytka opublikowała zdjęcie z dziećmi, a w opisie dała do zrozumienia, że jej były mąż się nimi nie interesuje:

Szanowny ex mąż mógłby oprócz głupawych uśmiechów i chwalenia się jak wspaniałe chwile przeżywa na zabawach, przypomnieć sobie, że ma również dorastające dzieci, że ma syna który niedługo stanie się dorosłym mężczyzną. […]Dzieci to obowiązek, to rozmowy, wsparcie, dawanie przykładu jako ojciec, bycie wzorem, to interesowanie się nimi co dzień.

Zaatakowała także byłych teściów, zarzucając im, że zupełnie nie może na nich liczyć. Jednak wątek dobra wspólnych dzieci przewija się najczęściej. Przy sobotni poście Piotra ponownie pojawił się komentarz Justyny, w którym zarzuciła mu, że nie poświęca wystarczającej uwagi potomkom.

Żyła podzielił się zdjęciem, na którym siedzi na trawce i filozofuje w swoim stylu:

Sobota przemyśleń Pietra.
W przyszłą Sobote może pomyślę.
#pieter #myśliciel www.heho.com.pl
Miłego Weekendu

O ile fani Piotrka byli rozbawieni, a nawet włączyli się w zabawę i komentowali w podobnym stylu, to Justynie wcale nie jest do śmiechu. Wyraźnie zirytowana napisała:

Noo, dobre, może byś pomyślał, jak relacje z dziećmi naprawić – napisała.

Dlaczego próbuje pouczać byłego męża w social mediach? W jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, że jest jedyna forma kontaktu z Piotrem Żyłą. Póki co skoczek nie zareagował na słowa Justyny.


Piotr Żyła - sobotni post

Piotr Żyła - sobotni post

Justyna Żyła komentuje

Justyna Żyła komentuje

Piotr Żyła spotyka się z Marceliną Ziętek

Piotr Żyła spotyka się z Marceliną Ziętek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×