Szukaj

Gwiazda TVN niedawno chwaliła się ciążowymi krągłościami, w styczniu została mamą. Znamy płeć i imię dziecka

Justyna Sieklucka

Justyna Sieklucka

Gwiazda programów informacyjnych TVN została mamą. Urodziła syna czy córkę? Jak ma na imię maluszek?

Baby boom w polskim show-biznesie trwa w najlepsze. Niedawno do grona rodziców dołączył Michał Wiśniewski. Lider zespołu Ich Troje i jego żona Pola powitali na świecie synka, dla którego wybrali imię Falco. Muzyk i jego partnerka nie umieścili jeszcze zdjęcia dziecka w sieci. Pojawiło się jednak urocze wideo nagranie wprost z łóżeczka chłopca. W komentarzach posypały się gratulacje.

Justyna Sieklucka urodziła. Chłopiec czy dziewczynka?

Do grona mam dołączyła też Justyna Sieklucka, dziennikarka związana ze stacją TVN. O tym, że spodziewa się dziecka, poinformowała na Instagramie w listopadzie 2020 roku. Pokazała urocze, ciążowe zdjęcie i ujawniła, że jej rodzina wkrótce się powiększy. W opisie podkreśliła, że chociaż czas pandemii nie wszystkim sprzyja, w jej życiu wydarzył się cud:

Ten niezbyt dobry rok (delikatnie rzecz ujmując) ma też jasne oblicze. Nam przyniósł mały cud.

Justyna Sieklucka jest w ciąży

Justyna Sieklucka jest w ciąży

Okazuje się, że Justyna Sieklucka została mamą, o czym poinformował Super Express. Dziennik, powołując się na komentarz z forum tvnfakty.pl donosi, że dziennikarka urodziła córkę. Wybrała dla niej imię Laura:

 Justyna urodziła piękną córkę Laurę na początku stycznia. Gratulacje – czytamy.

Redakcja Jastrząb Post dołącza się do gratulacji. Życzymy mamie i maluszkowi samych cudownych chwil.

Kim jest Justyna Sieklucka?

Sieklucka jest absolwentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warszawskim oraz skończyła studia podyplomowe na Akademii Obrony Narodowej. Jest dziennikarką z wieloletnim doświadczeniem. Obecnie pracuje w TVN. Od 2015 do 2017 roku była związana ze stacją TVP Info. Jako reporterka relacjonowała wydarzenia polityczne, prowadziła też serwisy informacyjne. Była też redaktor naczelną portalu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

O jej życiu prywatnym wiadomo niewiele. Chociaż prowadzi konto na Instagramie, dostęp do niego ma jedynie wąskie grono osób. Wiadomo jednak, że Sieklucka jest po ślubie. Dowodem jest zdjęcie, które w 2019 roku umieściła na Facebooku. Pozuje na nim w białej, przepięknej sukni ślubnej.


Justyna Sieklucka została mamą

Justyna Sieklucka została mamą

Justyna Sieklucka jest w ciąży

Justyna Sieklucka jest w ciąży

Justyna Sieklucka jest w ciąży

Justyna Sieklucka jest w ciąży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×