Szukaj

Justyna Nagłowska pokazała pokój dla dziecka. Imię już wybrała – zdradziły ją dekoracje

Justyna Nagłowska - kącik dla malucha

Justyna Nagłowska - kącik dla malucha

Justyna Nagłowska już wkrótce zostanie mamą. Na swoim Instagramie pochwaliła się kącikiem, jaki urządziła dla maluszka. Internautki są zachwycone.

W 2020 roku Justyna Nagłowska i Borys Szyc przywitają na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Żona aktora poczuła, że już czas wszystko przygotować. Efektami pochwaliła się na Instagrmie.

Jak Justyna Nagłowska urządziła kącik dla maluszka?

Justyna Nagłowska i Borys Szyc niedługo zostaną rodzicami ponownie. Oboje już mają dzieci z poprzednich związków, więc doświadczenie również. Kobieta poczuła, że już czas uwić gniazdo i urządziła kącik dla maluszka, który początkowo będzie spał w sypialni mamy i taty. Efekty pokazała w sieci i zachwyciła internautki.

Miejsce jest przytulne i w ciepłych neutralnych kolorach, które w żaden sposób nie sugerują płci dziecka, chociaż wiadomo, że będzie to chłopiec. Znalazły się w nim wszystkie niezbędne zdaniem Nagłowskiej akcesoria. Widzimy więc dostawne łóżeczko, funkcjonalny przewijak i wygodny fotel do karmienia. Jest też lampa o zmiennym natężeniu oświetlenia. Wszystko bardzo gustowne i przemyślane.

Na ścianie pojawiła się też litera H, która może sugerować imię maluszka. Od razu też w komentarzach ruszyła giełda imion. Obserwujący prześcigają się w sugestiach. Henio? Hubert? Hugo? A może jeszcze inaczej? Niedługo pewnie się dowiemy.

Kącik naszego synka w sypialni, gdzie na początku będzie mieszkał z nami, już prawie gotowy. Mój syndrom wicia gniazda w końcu zaspokojony (…) – napisała Nagłowska.

View this post on Instagram

Kącik naszego synka w sypialni, gdzie na początku będzie mieszkał z nami, już prawie gotowy ???? Mój syndrom wicia gniazda w końcu zaspokojony ????. Teraz układam sobie tu rzeczy, donoszę po kolei wszystko, co jest potrzebne, żeby skrócić czas oczekiwania… A czas sobie cenię, dlatego bardzo się cieszę, że większość rzeczy udało mi się kupić w jednym miejscu, które Wam bardzo polecam – @muppetshop ❤️???????? Wysyłacie mi sporo pytań- co wybrałam, co jest potrzebne a co jest zbędnym gadżetem? Powiem Wam tak: nie ma jednej, idealnej listy wyprawkowej. Każda z nas jest inna i potrzebuje innych rzeczy tak samo jak nasze przyszłe dzieci będą unikatowe ☺️ Każda z nas ma inne warunki mieszkaniowe i finansowe, co innego jej się podoba. Ja mogę Wam zrobić moją listę wyprawkową na stories i dodam do zapisanych,ale pamiętajcie, że moje wybory nie muszą być Waszymi, ale mogą być zawsze fajną inspiracją. Sama robiłam szeroki wywiad wśród koleżanek i innych instamatek, które obserwuję. Zajęło mi to trochę czasu ????Skorzystałam też z listy wyprawkowej @muppetshop, która jest bardzo pomocna. Zachęcam. Sklep stacjonarny jest działa, ale też wszystko możecie ogarnąć online i dzwonić do dziewczyn, które są tam dla Was i są bardzo pomagają w zakupach ???????????????? Wczoraj domówiłam jeszcze sterylizator do smoczków, laktatora i butelek i dziś już go mam w domu. Dajcie znać czy chcecie moją listę i będę Wam sukcesywnie wrzucać co dla mnie jest fajne a co być może okaże się zbędne (choć nie przewiduję takich rzeczy, bo selekcję zrobiłam staranną i swoje jakieś doświadczenie już mam ????) Na zdjęciu moje wybory – łóżeczko dostawne z odpinanym bokiem @shnuggle – genialne bo nie na 6 miesiecy, tylko potem się dokłada elementy i przekształca je w normalnego rozmiaru łóżeczko z miękkimi bokami. Przewijak i fotel @quaxbaby – cenię za design i funkcjonalność ???????? plus dodatki oznaczone na zdjęciu jak @whisbear_official , polecone przez inne mamy i do tego moja kupela go wymyśliła ???????? i lampka @little_lights_ genialna do nocnego przewijania obsługiwana pilotem z różnym natężeniem światła wypatrzona u innych mam na insta.A mata na przewijaku @shnuggle z super fajnej pianki. No to tyle na razie????

A post shared by ???????????????????? (@jus_naglowska) on

Kącikiem zachwyciły się obserwujące Justyny Nagłowskiej. Bardzo im się podoba pomysł na miejsce dla maluszka.

  • Ale super zorganizowane miejsce, ja się zaczynam stresować jeszcze kompletnie nic nie mam, a poród za 2 mc. Podeszłam do sprawy lajtowo bo to drugie dziecko a tutaj epidemia i sklepy pozamykane…. ale na szczęście jeszcze jest czas i jeszcze działają niektóre sklepy internetowe ( mam nadzieje).
  • Jak cudnie – zachwyciła się Maria Konarowska.
  • Wspaniale i tak przytulnie – piszą.


Justyna Nagłowska - kącik dla dziecka

Justyna Nagłowska - kącik dla dziecka

Justyna Nagłowska

Justyna Nagłowska

Justyna Nagłowska - Walentynki 2020

Justyna Nagłowska - Walentynki 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×