Żona Borysa Szyca pokazała zdjęcia córek. Piękne dziewczynki skradły serca internautów

Borys Szyc

Borys Szyc

Żona Borysa Szyca zamieściła urocze zdjęcie na Instagramie. Na fotografii możemy zobaczyć małego Henia wraz ze swoimi przyrodnimi siostrami. Pasierbice aktora to śliczne dziewczynki.

Koniec marca stał się dla Borysa Szyca i jego żony Justyny Nagłowskiej niezwykle wyjątkowy. To właśnie wtedy powitali na świecie swojego pierwszego synka. Henio przyszedł na świat 21 marca, a tydzień później dowiedzieli się o tym fakcie fani pary. Dumna mama opublikowała rozkoszne zdjęcia noworodka, który z każdym dniem coraz bardziej podbija serca rodziców.

Jest zdrowy, malutki i tak piękny, że powstrzymuje się by go nie zjeść. Bo schrupałbym mu stópki i rączki… A pachnie jak najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa. Jego mama jest najdzielniejszą i najpiękniejszą kobietą jaką znam. Cóż to za szczęście – napisała szczęśliwa Justyna.

Borys Szyc: dzieci

Henryk jest drugim dzieckiem Borysa Szyca. Aktor wychowuje już córkę ze swojego poprzedniego związku z byłą partnerką Anną Bareją. Sonia urodziła się w 2004 roku. Nagłowska również jest mamą dwóch córek z poprzedniego związku – Franciszki i Stefanii.

Żona Borysa Szyca pokazała swoje córki. Pasierbice aktora to urocze dziewczynki

Justyna, obecna żona Borysa, zdecydowała się umilić kwarantannę swoim fanom, na której wszyscy przebywamy w związku z panującą pandemią koronawirusa. Na swoim profilu społecznościowym opublikowała fotografię, na której obserwatorzy mogli zobaczyć małego Henia wraz ze swoimi przyrodnimi siostrami.

W opisie Nagłowska zdradziła, że obie dziewczynki bardzo chętnie pomagają jej przy malutkim braciszku:

No i się okazało, że mam więcej dzieci niż rąk. Moja trójeczka. Franka, Stefka i Henio. Na szczęście ta starsza dwójka, nie wymaga już noszenia, co więcej, chętnie noszą braciszka. Mam swoje pomocnice biegające po całym domu i przynoszące potrzebne rzeczy, które jako roztargniona ze zmęczenia mama, rozsiewam dookoła – napisała żona Borysa Szyca.

View this post on Instagram

No i się okazało, że mam więcej dzieci niż rąk ???? Moja trójeczka ???? Franka????‍♀️Stefka????????‍♀️Henio????????❤️ Na szczęście ta starsza dwójka, nie wymaga już noszenia, co więcej, chętnie noszą braciszka ???? Mam swoje pomocnice biegające po całym domu i przynoszące potrzebne rzeczy, które jako roztargniona ze zmęczenia mama, rozsiewam dookoła ???? #mamatrojki ❤️ #córeczki #synek #dzieci #rodzeństwo #miłość #rodzina ❤️❤️❤️ Znacie ten leżaczek? To mój absolutny dzieciowy must have. Poznałam go 11 lat temu, kiedy urodziła się Frania i znów się spotykamy 🙂 @fabrykawafelkow

A post shared by ???????????????????? (@jus_naglowska) on

Fani bardzo szybko odpowiedzieli na post i w komentarzach pojawiło się mnóstwo słów zachwytu nad dziewczynkami oraz całą wspaniałą trójką:

  • Jaki zaspany Henio. cudownie, że ma Pani takie wsparcie ze strony starszych córeczek. Pozdrawiam!
  • Takie pomocnice to wielki skarb. Dziewczynki są urocze.
  • Cudowni. Henio jest przesłodko, wiadomo, ale nie mogę się napatrzeć na dziewczyny, toż to nastolatki, a Frania jest mega podobna do Ciebie.
  • Dziewczyny chyba bardzo zadowolone i szczęśliwe, że mają braciszka.

pasierbice Borysa Szyca z jego synem Heniem

pasierbice Borysa Szyca z jego synem Heniem

Syn Borysa Szyca

Syn Borysa Szyca

Henryk Szyc – syn Borysa Szyca

Henryk Szyc – syn Borysa Szyca

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×