Gwiazda Hotelu Paradise o sytuacji na granicy. Nakręca kiboli, żeby wzięli sprawy w swoje ręce: „Czekam na pokaz sił”

Justyna Michałowska - Hotel Paradise 3

Justyna Michałowska - Hotel Paradise 3

Justyna Michałowska z 3. edycji Hotelu Paradise postanowiła skomentować doniesienia na temat tego, co dzieje się na granicy polsko-białoruskiej. W swojej wypowiedzi zwróciła się również do kiboli. Czego od nich chciała?

Hotel Paradise od początku cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Po emisji pierwszej edycji wiadomo było, że lada moment pojawią się kolejne odsłony programu wzorowanego na amerykańskim Paradise Hotel. Randkowe show przedstawia perypetie młodych singli szukających prawdziwej miłości. Uczestnicy mogą przeżyć prawdziwą przygodę, ponieważ przez kilka kolejnych tygodni mieszkają na egzotycznej wyspie z dala od świata zewnętrznego.

Format gwarantuje wyspiarzom nie tylko świetną zabawę, ale i popularność, m.in. w mediach społecznościowych. W 3. edycji głośno zrobiło się o Justynie Michałowskiej, która już na początku oczarowała wszystkich swoją urodą. Wiele osób porównywało ją do Ewy Minge, ponieważ miała na głowie burzę rudych loków. Piękna fotomodelka jeszcze w czasie trwania programu padła ofiarą hejtu. Internauci zarzucali jej, że mocno retuszuje zdjęcia, które publikuje w social mediach. Ta jednak wszystkiemu zaprzeczyła.

Staram się mieć kontakt z osobami, które poświęcają czas, żeby cokolwiek napisać na mój temat. […] Kiedy zobaczyłam, że ktoś podważa całą moją karierę fotomodelingową, nie ukrywam, że było mi przykro, ale sama byłam świadoma tego, że ja w rzeczywistości, ja na zdjęciach i ja w telewizji to są trzy różne płaszczyzny – powiedziała w rozmowie z dzieńdobry.tvn.pl.

Mimo przykrych komentarzy nie usunęła w cień i nadal jest bardzo aktywna na Instagramie. To właśnie tam wypowiedziała się na temat bieżącej sytuacji na granicy polsko-białoruskiej.

Justyna Michałowska zachęca kiboli do podróży na granicę polsko-białoruską

Od kilku dni sytuacja, która dzieje się na granicy polsko-białoruskiej jest tematem numer jeden w kraju. Głos w tej sprawie zabierają nie tylko politycy i naukowcy, ale i przedstawiciele show-biznesu. Niedawno w mediach głośno zrobiło się o Barbarze Kurdej-Szatan, która skrytykowała Strażników Granicznych, po tym, jak obejrzała w sieci film przedstawiający przepychanki z migrantami.

Justyna również postanowiła wypowiedzieć się na ten temat i na swoim Instastory zamieściła kilka krótkich filmików, w których komentuje bieżącą sytuację. Na wstępie okazała współczucie osobom koczującym w białoruskich lasach.

To, co dzieje się na granicy, jest bardzo przykre i współczuję tym ludziom, bo z natury ludzkiej wynika, że jesteśmy empatyczni, a przynajmniej powinniśmy być, więc jak najbardziej jest mi ich szkoda – rozpoczęła swoją wypowiedź.

Po chwili kontynuowała. Tym razem używając już mocniejszych słów. Podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat ich zachowania. Czy chciałaby, aby migranci weszli na teren Polski?

Zwłaszcza że przywlekli na granicę malutkie dzieci i próbują zagrać na naszych uczuciach. Jest mi ich szkoda, aczkolwiek nie zapraszam ich tutaj.

W dalszej części swoich rozważań zwróciła się z podziękowaniami dla Straży Granicznej, która przez całą dobę pilnuje, aby nikt z koczujących w lesie nie przedostał się na drugą stronę.

Dziękuję straży granicznej za to, że tak dzielnie broni naszych granic, współczuję im, bo sytuacja jest nieprzyjemna… Kiedy wracamy z wakacji straż graniczna sprawdza wszystko łącznie z badaniami na wiadomo co. A tutaj kilkadziesiąt osób bez dokumentów chce sobie po prostu wejść przez płot… Skoro służby mundurowe są w stanie brutalnie pacyfikować obywateli, to czekam na pokaz sił, kiedy chodzi o obronę naszych granic – stwierdziła.

Chwilę później odwołała się do zdjęć krążących w sieci, na których można zobaczyć migrantów dzierżących w dłoniach siekiery i łopaty, przy tym ubranych w markowe ubrania warte nawet kilka tysięcy złotych.

Ludzie szukający lepszego życia „przez przypadek” uzbrojeni w łopaty, siekiery i sprzęt do cięcia drutu… (…) Ponadto ci panowie z obcego kraju na granicy krzyczą: „Germany”. A co dostaną tam, czego nie dostaną u nas? Lepszy socjal. Nie wygląda mi to na siłę roboczą dla naszego kraju…

Wspomniane wcześniej kadry zostały opatrzone krótkim, acz wymownym podpisem.

No cóż, nie tacy najbiedniejsi ci imigranci… Skromnie, ale godnie.

Michałowska posunęła się w swoich wypowiedziach jednak nieco dalej. Prowokowała polskich kiboli do tego, by pojechali na granicę polsko-białoruską, jednak, jak zapewniała na końcu, nie miała złych intencji.

Nie podpuszczam, nie nakręcam, ale myślę, że porozmawiać warto […].

Podzielacie jej zdanie?


Justyna Michałowska - Hotel Paradise 3

Justyna Michałowska - Hotel Paradise 3

Justyna Michałowska - Hotel Paradise 3

Justyna Michałowska - Hotel Paradise 3

Justyna Michałowska - Hotel Paradise 3

Justyna Michałowska - Hotel Paradise 3

Komentarze

 • Majoke pisze:

  No faktycznie gwiazda ,ale przez małe g.Gdzie autor tego tytułu? Aaaa, w zamku.ŚMIECHU WARTE

 • Gość pisze:

  Najgorzej, jak ” celebryty” komentują cały ten chłam. Dramat programy” rodzą ” ludzi mądrzejszych od PWN, Chwalić się czy żalić

 • Gość pisze:

  Taki live jak inni kaźdy robi jak uwaza nawet idi..tka lepiej byc germanem 10kat niż polakiem 1 dlatego chcą tylko przejsc a nie siedzieć w tym śmierd..ącym kraju juź pamiętam mydełko fa gdy nam śpiewał bad boys blue wóda się lała a potem ściana orzyg..na polski huragan polska -niemcy 3:0 zawsze cos i to tyle

  • Lizi pisze:

   Ja to bym sobie życzyła żeby każdy osobnik któremu się nasz kraj nie podoba zrzekł się obywatelstwa RP i szedł w cholerę.. do Putina czy do Merkel wszystko mi jedno.. szkoda oczu marnować na teksty osrywające Polskę.. krzyż na drogę. Amen

 • Gość pisze:

  Terlecki pozdrawia z Krakowa

 • Gość pisze:

  Pan Terlecki pozdrawia z Krakowa

 • Gość pisze:

  Co to za kretynka i po co to cytujecie?

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×