Była wokalistka wróciła do Ich Troje? „Jak miło zobaczyć ją po tylu latach”. Będzie wielki powrót?

Justyna Majkowska wraca do Ich Troje?

Justyna Majkowska wraca do Ich Troje?

Justyna Majkowska wraca do Ich Troje?

Justyny Majkowskiej nie trzeba nikomu przedstawiać. To właśnie z nią Ich Troje odnosiło największe sukcesy na listach przebojów. Nagrane wspólnie diamentowe płyty Ad.4 i Po piąte… A niech gadają są do dzisiaj najlepiej sprzedającymi się w historii polskiej muzyki. Zespół nie tylko odnosił sukcesy w kraju. Ich występ na Eurowizji 2003 jest drugim dla Polski (po Edycie Górniak), który znalazł się w pierwszej 10. konkursu.

Po odejściu Justyny zainteresowanie nowymi piosenkami Ich Troje nieco spadło. Teraz znów może być gorąco, a wszystko za sprawą zdjęcia, jakie Michał Wiśniewski opublikował na Instagramie. Duet po latach wrócił do studia. Wspólnie pracują nad piosenką Scream. Kto wie, może odniesie taki sam sukces jak 14 lat temu przebój Powiedz. Fani już teraz są zachwyceni współpracą.

Justyna!! Oo! Jak miło ją zobaczyć po tylu latach! Czekamy na efekty! 🙂

Jak miło Was zobaczyć znowu razem ?

Dokładnie, to był najlepszy skład zespołu, pozdrawiam.

Czy to oznacza, że Justyna Majkowska wróci do Ich Troje?

Justyna Majkowska wraca do Ich Troje?

Justyna Majkowska wraca do Ich Troje?

Dlaczego Justyna Majkowska odeszła z Ich Troje?

Informacja o odejściu Justyny Majkowskiej z zespołu Ich Troje była ogromnym zaskoczeniem. Wokalistka podjęła decyzję w momencie, gdy trio osiągnęło szczyt swojej popularności. Piosenki, płyty, dvd czy książki sprzedawały się jak ciepłe bułeczki, a ceny za koncerty osiągały horrendalne stawki. W 2003 roku Michał Wiśniewski w Jestem jaki jestem poinformował, że Justyna wybrała miłość zamiast dalszej kariery. Dlaczego?

Za kulisami plotkowało się, że Justyna Majkowska uniosła się honorem. Podobno Mandaryna zwolniła z zespołu tanecznego jej (byłego już) chłopaka, Błażeja Szychowskiego. Dla zakochanej po uszy artystki było to nie do zaakceptowania. Podziękowała Wiśniewskiemu za dalszą współpracę na krótko przed występem na Eurowizji 2003 w Rydze. Spekulowało się, że Majkowska miała nawet odmówić udziału w konkursie, ale ostatecznie przyjęła wyzwanie tłumacząc, że czuje się do tego zobowiązana ze względu na decyzję publiczności, która wygrała piosenkę Keine Grenzen – Żadnych granic w lokalnych preselekcjach pół roku wcześniej.

Występ w Rydze był pożegnalnym. Justyna Majkowska już nie pojawiła się miesiąc później na festiwalu w Opolu 2003, gdzie Ich Troje otrzymało kilka nagród. Zastąpiła ją wówczas Elli Mücke, która współtworzyła niemiecką mutację Troje (wydali razem jedną płytę na zachodzie).

Zobacz: Ich Troje szykuje się do 20-lecia. Co planują z tej okazji?

Justyna Majkowska z Ich Troje na Eurowizji 2006 w Atenach

Justyna jeszcze na chwilę wróciła do Ich Troje w 2006 roku. Wówczas, razem z Magdą Femme, przyjęła zaproszenie Michała Wiśniewskiego do wspólnego występu na Eurowizji 2006 w Atenach. Zespół z piosenką Follow my heart nie zakwalifikował się do finału, zajmując 11. miejsce w półfinale, czyli pierwsze nie premiowane awansem. Od tego momentu Majkowska skupiła się na solowej karierze. W 2011 roku wydała solowy album Zakochana od jutra, który nie powtórzył sprzedażowego sukcesu płyt nagranych z Ich Troje.

Justyna Majkowska nagrała z Ich Troje dwie płyty

Dlaczego Justyna Majkowska odeszła z Ich Troje?

Zobacz: Kto występuje na Eurowizji 2016? Oto wszyscy kandydaci


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×