Michał Wiśniewski zrobił z Justyny Majkowskiej kurę domową! Była gwiazda Ich Troje w ogóle nie przypomina siebie sprzed lat!

Zdjęcie (1) Michał Wiśniewski zrobił z Justyny Majkowskiej kurę domową! Była gwiazda Ich Troje w ogóle nie przypomina siebie sprzed lat!

[1/9] Michał Wiśniewski, Justyna Majkowska, Agata Buczkowska

Zdjęcie (2) Michał Wiśniewski zrobił z Justyny Majkowskiej kurę domową! Była gwiazda Ich Troje w ogóle nie przypomina siebie sprzed lat!

[2/9] Justyna Majkowska na planie teledysku Michała Wiśniewskiego

Zdjęcie (3) Michał Wiśniewski zrobił z Justyny Majkowskiej kurę domową! Była gwiazda Ich Troje w ogóle nie przypomina siebie sprzed lat!

[3/9] Justyna Majkowska urodziła trzecie dziecko

Zdjęcie (4) Michał Wiśniewski zrobił z Justyny Majkowskiej kurę domową! Była gwiazda Ich Troje w ogóle nie przypomina siebie sprzed lat!

[4/9] Justyna Majkowska nagrała z Ich Troje dwie płyty

Zdjęcie (5) Michał Wiśniewski zrobił z Justyny Majkowskiej kurę domową! Była gwiazda Ich Troje w ogóle nie przypomina siebie sprzed lat!

[5/9] Michał Wiśniewski kręci teledysk z córką Etiennette i Justyną Majkowską

Zdjęcie (6) Michał Wiśniewski zrobił z Justyny Majkowskiej kurę domową! Była gwiazda Ich Troje w ogóle nie przypomina siebie sprzed lat!

[6/9] Justyna Majkowska z Ich Troje na Eurowizji 2003

Zdjęcie (7) Michał Wiśniewski zrobił z Justyny Majkowskiej kurę domową! Była gwiazda Ich Troje w ogóle nie przypomina siebie sprzed lat!

[7/9] Dlaczego Justyna Majkowska odeszła z Ich Troje?

Zdjęcie (8) Michał Wiśniewski zrobił z Justyny Majkowskiej kurę domową! Była gwiazda Ich Troje w ogóle nie przypomina siebie sprzed lat!

[8/9] Michał Wiśniewski i Justyna Majkowska - Scream

Zdjęcie (9) Michał Wiśniewski zrobił z Justyny Majkowskiej kurę domową! Była gwiazda Ich Troje w ogóle nie przypomina siebie sprzed lat!

[9/9] Justyna Majkowska wróci do Ich Troje?

Komentarze

×