Justyna Kozłowska opowiedziała o negatywnych konsekwencjach karmienia piersią. Wszystko widać gołym okiem

Justyna Kozłowska o karmieniu piersią

Justyna Kozłowska o karmieniu piersią

Justyna Kozłowska, była gwiazda stacji VIVA, podzieliła się z fanami informacjami dotyczącymi negatywnych konsekwencji karmienia piersią.

Stacja muzyczna VIVA Polska miała przed laty wielu fanów. W czasach, zanim internet stał się powszechny, Polacy masowo ją oglądali, by być na bieżąco z nowinkami ze świata muzyki. Jedną z największych gwiazd kanału była Justyna Kozłowska. Prezenterka pokazywała się w niej jeszcze jako młoda dziewczyna. Od tamtego czasu próbowała m.in. sił w muzyce. W 2010 roku nagrała swój debiutancki singiel Zaczaruj mnie. Obecnie Justyna spełnia się w macierzyństwie. Doczekała się czworga dzieci, które noszą imiona Basia, Jadzia, Romek i Ludwik.

Ludwik, czyli najmłodsze dziecko Justyny, urodził się na początku roku, o czym jego mama poinformowała za pośrednictwem swojego konta w mediach społecznościowych.

Pod pierwszym zdjęciem przedstawiającym Ludwika posypała się lawina przychylnych komentarzy. Fani byłej gwiazdy VIVY pisali:

  • Gratulacje. Niech Ludwik rośnie zdrowo.

  • Cudowna wiadomość. Jest śliczny.

  • Zdrowia i dużo siły życzę.

  • Wow. Gratulacje. Jest śliczny.

Od czasu narodzin Ludwika minęło już wiele miesięcy. Ostatnio Justyna zorganizowała sesję Q&A, w której trakcie zadano jej sporo pytań dotyczących macierzyństwa. Co interesowało fanów?

Justyna Kozłowska o konsekwencjach karmienia piersią

Jedno z pytań zadanych Justynie można uznać za mocno bezpośrednie… Fan napisał do niej bez ogródek:

Jeśli to niezbyt intymne – czy karmisz piersią?

Na co ta odpisała:

Nie karmię już. Są takie dzieci, które same się odstawiają. Serio! Tak miałam z Romanem i teraz z Lulkiem (Ludwikiem – przyp. red.). On po prostu wybrał „normalne” jedzenie. Był trochę smuteczek, bo nie planowałam tego.

Jeszcze inna osoba dopytała ją o następstwa karmienia piersią:

Jak dbasz o piersi, aby były jędrne po kp (karmieniu piersią – przyp. red.)?

W tym momencie Justyna podzieliła się smutną informacją. Napisała:

Za bardzo nie dbam, bo niewiele z nich zostało.

Do odpowiedzi dodała smutne emotikonki. Jak widać, karmienie piersią ma też swoje negatywne konsekwencje. Miałyście podobny problem?

Metamorfoza Justyny Kozłowskiej. Jak się zmieniła?

Justyna Kozłowska w ostatnim czasie przeszła sporą metamorfozę. Postawiła na mocne cięcie. Teraz ma krótkie, falowane włosy, które układają się w lekki, naturalny nieład. W takiej wersji Justyna wygląda bardzo dojrzale. Nijak nie przypomina już nastolatki, którą doskonale pamiętamy z VIVY. Jej nowe i stare zdjęcia możecie porównać ze sobą w galerii.


Justyna Kozłowska o karmieniu piersią

Justyna Kozłowska o karmieniu piersią

Justyna Kozłowska o swoich piersiach

Justyna Kozłowska o swoich piersiach

Justyna Kozłowska karmi syna piersią

Justyna Kozłowska karmi syna piersią

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×