Justyna Kozłowska kupiła dom w fatalnym stanie: „Tu wszędzie jest grzyb, pleśń, krzywe ściany…”. Była gwiazda VIVY pokazała, co zastała na miejscu

Justyna Kozłowska kupiła dom z grzybem

Justyna Kozłowska kupiła dom z grzybem

Justyna Kozłowska „pochwaliła się” na Instagramie nowym domem. Budynek jest dosłownie ruinie. Jakie plany ma wobec niego celebrytka?

Kanał muzyczny VIVA był kiedyś dla Polaków podstawowym źródłem wiedzy o muzyce. Telewizja wylansowała też wiele gwiazd. Jedną z nich była niewątpliwie Justyna Kozłowska. Legendarna prowadząca stacji rozstała się z pracą w telewizji kilka lat temu. Od tamtego czasu próbowała m.in. sił jako wokalistka. Obecnie skupiła się na wychowaniu potomstwa.

Doczekała się czworga dzieci: Basi, Jadzi, Romka i Ludwika. Najmłodszy syn urodził się w pierwszym kwartale bieżącego roku. Dumna mama sama się tym pochwaliła na Instagramie. Napisała:

Jest i On, Ludwik.

Obecnie rodzina zajmuje się m.in. nowo zakupioną działką. Stoi na niej budynek mieszkalny, który – jak się okazuje – jest w dość wątpliwym stanie. Pokazała go w sieci sama Justyna.

Justyna Kozłowska kupiła zagrzybiony dom

Była gwiazda VIVY dodała na Instastory filmik, na którym stoi przed nowo zakupionym domem. Jak zapowiedziała na początku nagrania:

Ja już jestem na działeczce. Pogoda jest fatalna. Wieje wiatr, prószy śnieg. Mam nadzieję, że uda mi się zaraz nagrać vloga. Idę też do tego wspaniałego domku. Muszę pozaznaczać wszystkie rzeczy, które są do wyrzucenia i to będą praktycznie wszystkie rzeczy – jakieś stare, przesiąknięte, zgrzybiałe kanapy, tapczany i tak dalej. Więc biorę się do roboty.

Po chwili udostępniła kolejne nagranie. Była już w środku budynku. Okazuje się, że jego wnętrze nie jest w najlepszym stanie.

Tak wygląda domek w środku. (…) Tu wszędzie jest grzyb, pleśń, krzywe ściany, krzywe, zapadające się podłogi, są dziury,  wybite okna (powiedziała to po przejściu do jednego z pomieszczeń – przyp. aut.). Ktoś mi pisze, że nie da się uratować tego domu. Chyba faktycznie nie ma za bardzo sensu. To by kosztowało za dużo czasu, pieniędzy, energii, a gra nie jest warta świeczki. To też nie jest jakiś zabytkowy, stary dom z piecem kaflowym. To jest po prostu mały, rekreacyjny, walący się domek – wytłumaczyła swoim fanom.

Jak się okazuje, Justynie niespecjalnie zależy na renowacji domu. Chodzi najpewniej o działkę, na której on stoi. Gwiazda ma w planach zburzenie budynku, którego miejsce zajmie nowy.

Metamorfoza Justyny Kozłowskiej. Co zmieniła w swoim wyglądzie?

Justyna Kozłowska, od czasu występów w telewizji VIVA, mocno zmieniła swój look. Zdecydowała się na ostre cięcie i znacznie skróciła włosy. Jej metamorfozę możecie zobaczyć w naszej galerii. Obecna Justyna nijak nie przypomina tej z czasów, kiedy miliony Polaków mogły podziwiać ją na ekranach swoich telewizorów. Czy to zmiana na lepsze? Naszym zdaniem – tak!


Justyna Kozłowska kupiła dom z grzybem

Justyna Kozłowska kupiła dom z grzybem

Justyna Kozłowska kupiła dom z grzybem

Justyna Kozłowska kupiła dom z grzybem

Justyna Kozłowska kupiła dom z grzybem

Justyna Kozłowska kupiła dom z grzybem

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live jak mówi klasyk welcome to poland widziały gały co brały jaki anioł takie źycie szkolna ciapa ma bld razy lepsze brak odpowiedzialności nie zwalnia z odpowiedzialnosci zawsze moźna zaprosic emigrantów i skasować 1000 zł od sztuki a reszta kwestia gustu i to tyle

  • Gość pisze:

    Taki live jak mówi klasyk welcome to poland widziały gały co brały jaki anioł takie źycie szkolna ciapa ma lepsze brak odpowiedzialności nie zwalnia z odpowiedzialnosci zawsze moźna zaprosic emigrantów i skasować 1000 zł od sztuki a reszta kwestia gustu

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×