Szukaj

Justyna Kowalczyk w obiektywie męża. Intymna fotka z sutkami na pierwszym planie rozpaliła internet

Justyna Kowalczyk

Justyna Kowalczyk

Justyna Kowalczyk pochwaliła się zdjęciem, które rozpaliło internet do czerwoności. Autorem zdjęcia jest mąż sportsmenki. Takiej jej jeszcze nie widzieliśmy.

Justyna Kowalczyk w tym roku wyszła za mąż. Plotki o jej ślubie krążyły w sieci już od jakiegoś czasu. Fani cały czas podglądali profile społecznościowe multimedalistki, by jako pierwsi dowiedzieć się o szczęśliwej nowinie. Sportsmenka przez długi czas spotykała się ze z Kacprem Tekielim, który tak jak ona jest związany ze sportem – od lat zajmuje się wspinaczką wysokogórską.

Podczas wiosennej kwarantanny trener biegaczki narciarskiej zdradził, że niedługo będzie się bawił na jej weselu. Zakochani mieli wziąć ślub w maju, jednak pandemia całkowicie pokrzyżowała ich plany. Pomimo wielu trudności uroczystość 24 września 2020 w końcu doszła do skutku.

We wrześniu na profilu Justyny pojawiło się zdjęcie w sukni ślubnej. Dołączyła do niego opis, w którym poinformowała, że najważniejszy dzień w życiu ma już za sobą.

Ktoś mądry powiedział mi kiedyś, że na wszystko w życiu musi przyjść odpowiednia pora. Przyszła. Od wczoraj Justyna Kowalczyk-Tekieli.

Na ceremonię wybrała bardzo nietypową, bo czerwoną suknię, a w ręku miała bukiet słoneczników. Kolorem kreacji zaskoczyła chyba wszystkich internautów. Gratulacje dla nowożeńców płynęły z całego świata.

Justyna Kowalczyk pręży piersi na siłowni. Odważne zdjęcie

Biegaczka cały czas stara się być w kontakcie ze swoimi fanami. Gwiazda sportu jest aktywna w social mediach i to właśnie tam dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Cały czas stara się też dbać o formę. Regularnie ćwiczy i odwiedza siłownię.

Podczas ostatniego treningu mąż zrobił jej zdjęcie. Sfotografował ukochaną, gdy pracowała nad klatką piersiową. Na pierwszym planie możemy podziwiać sutki Justyny. Pobudzającym wyobraźnię kadrem gwiazda sportu podzieliła się z internautami:

Okiem Męża na siłowni – podpisła sugestywnie zdjęcie.

Fani Kowalczyk nie omieszkali napisać kilku słów od siebie. Głównie posypały się komplementy i zachwyty nad umiejętnościami męża.

  • Mąż ma dobre oko i gust.
  • Dobrze to wygląda. Szczególnie z przodu.
  • Pod czujnym okiem męża żona się napręża.

Pod postem nie zabrakło zabawnych komentarzy, zwłaszcza od męskiej części obserwatorów, którzy zdecydowanie nie skupili się na mięśniach Justyny.


Justyna Kowalczyk

Justyna Kowalczyk

Justyna Kowalczyk - ślub

Justyna Kowalczyk - ślub

Justyna Kowalczyk wyszła za mąż

Justyna Kowalczyk wyszła za mąż

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×