Justyna Kowalczyk w zaawansowanej ciąży wyciska siódme poty na treningu. Termin porodu zbliża się wielkimi krokami

Justyna Kowalczyk

Justyna Kowalczyk

Justyna Kowalczyk spodziewa się dziecka. Nawet w ciąży nie zwalnia tempa i wyciska siódme poty podczas treningu. Internauci są zachwyceni.

Justyna Kowalczyk na swoim koncie zapisała sporo sukcesów. W czasie olimpiad i mistrzostw świata sięgała po najwyższe nagrody. Jest, jak do tej pory, jedyną zawodniczką, która cztery razy z rzędu wygrała w prestiżowym cyklu Tour de Ski. Trzy lata temu zrezygnowała z kariery. Nie porzuciła jednak świata sportu. Przez długi czas realizowała się jako asystentka trenera głównego kadry biegaczek — Aleksandra Wierietielnego.

Kowalczyk od zeszłego roku spełnia się też w roli żony. Jest związana z pochodzącym z Gdańska wspinaczem Kacprem Tekielim. Zakochani w zeszłym roku zostali małżeństwem. Początkowo sportsmenka próbowała tę informacje zachować dla siebie i najbliższych. Po pewnym czasie podzieliła się swoim szczęściem w sieci. W jednym z wpisów w social mediach podkreślała, że jest bardzo zadowolona.

Ktoś mądry powiedział mi kiedyś, że na wszystko w życiu musi przyjść odpowiednia pora. Przyszła. Od wczoraj Justyna Kowalczyk-Tekieli.

Justyna Kowalczyk w zaawansowanej ciąży na treningu

Justyna i Kacper wkrótce sprawdzą się w nowej roli. Zostaną rodzicami, o czym Kowalczyk kilka miesięcy temu poinformowała swoich fanów. Pochwaliła się zdjęciem, na którym widać zaokrąglony brzuszek. Od tego momentu nie ukrywa swojego stanu i co jakiś czas publikuje zdjęcia, na których prezentuje rosnące krągłości.

Sportsmenka od wielu lat żyje aktywnie. Nic więc dziwnego, że w ciąży nie próbuje tego zmienić i co jakiś czas wybiera się na trening. Swoimi ćwiczeniami chętnie chwali się na Instagramie, gdzie udostępnia nowe zdjęcia. Tak jak w niedzielę, gdy przyszła mama podzieliła się pamiątkową fotografią zrobioną na szlaku.

Justyna Kowalczyk pozuje ubrana w niebieską bluzę podkreślającą ciążowe krągłości. Dobrała do niej krótkie spodenki oraz sportowe, wygodne buty. W opisie zdradziła, że miała szczęście, bo udało jej się uciec przed burzą:

Może ktoś chce taką piękną koszulkę? Każdy kto zgłosi się do udziału w tegorocznej edycji @bieg_po_oddech ją otrzyma! WARTO POMAGAĆ!!! PS. Udało się dziś zwiać przed burzą.

Internauci komplementują wygląd przyszłej mamy. W komentarzach zgodnie przyznają, że ciążowy brzuszek bardzo jej pasuje.


Justyna Kowalczyk w zaawansowanej ciąży

Justyna Kowalczyk w zaawansowanej ciąży

Justyna Kowalczyk pokazała brzuszek

Justyna Kowalczyk pokazała brzuszek

Justyna Kowalczyk pochwaliła się ciążowymi krągłościami

Justyna Kowalczyk pochwaliła się ciążowymi krągłościami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×