Justyna Kowalczyk w końcu pokazała synka z bliska. Hugo ma uroczą czuprynkę. Jaki to już duży chłopiec!

Justyna Kowalczyk z synkiem

Justyna Kowalczyk z synkiem

Justyna Kowalczyk długo trzymała fanów w niepewności, a zdjęcia swojego syna udostępniła z dużą dozą ostrożności. W końcu fani mogą zobaczyć jak wygląda Hugo.

Justyna Kowalczyk to jedna z najbardziej utytułowanych polskich narciarek i kobiet sportu. Na swoim koncie ma sukcesy, które rozsławiły nie tylko ją, ale też przyniosły dumę Polakom. Narciarka biegowa może się pochwalić ogromną liczbą medali i tytułów, a wśród nich znajdują się także te z Igrzysk Olimpijskich. Już jakiś czas temu pomimo doskonałej kondycji zdecydowała się przejść na sportową emeryturę.

W tym czasie całkowicie poświęciła się życiu prywatnemu. Justyna w 2020 roku wyszła za mąż, a rok później ogłosiła, że razem z mężem, Kacprem Tekieli spodziewają się dziecka. W ciąży sportsmenka czuła się znakomicie i nie rezygnowała z aktywności fizycznej. Cały czas bywała na siłowni i chodziła po górach. Niestety wywołało to sporo przykrych komentarzy, a ona sama przyznała, że nie rozumie krytyki, z jaką się spotyka.

Nigdy nie sądziłam, że zdjęcia wielokrotnej medalistki olimpijskiej pokazujące aktywność fizyczną, mogą wywołać tyle żółci i kontrowersji. W jakimś równoległym świecie chyba żyłam, bo wszystkie moje koleżanki biegaczki przez ciąże przeszły bardzo aktywnie – pisała w sieci.

Justyna Kowalczyk pokazała nowe zdjęcie syna

Justyna jest aktywna nie tylko w dziedzinie sportu, ale też w social mediach. W czasie ciąży publikowała sporo zdjęć, na których można było zobaczyć, jak zmienia się jej ciało. Tuż po narodzinach synka pochwaliła się, że chłopiec jest już na świecie. Hugo oczywiście jest jej oczkiem w głowie i już od najmłodszych lat uczestniczy w sportowych pasjach swoich rodziców.

Narciarka i jej mąż zaledwie kilka tygodni po porodzie zaczęli zabierać synka w góry. Oszczędnie chwalili się jednak jego zdjęciami i pokazywali pociechę zazwyczaj z dużej odległości. We wrześniu chłopiec będzie świętował pierwsze urodziny, a zdobył już wiele górskich szczytów. Justyna zrobiła wielką niespodziankę swoim fanom i pokazała nowe zdjęcie synka. Tym razem można go podziwiać z bliska.

Nasz dzisiejszy wypad w góry był pełen emocji 😉
Jeśli mogę cos doradzić rodzicom z dziećmi: nie wybierajcie zejścia do Doliny Małej Łąki! Jest slisko! Bardzo slisko!

Pierwszy raz możemy zobaczyć, że Hugo ma uroczą czuprynkę i jak widać chyba zdążył pokochać już góry i zapierające dech widoki.


Justyna Kowalczyk z synem Hugo

Justyna Kowalczyk z synem Hugo

Justyna Kowalczyk z synem

Justyna Kowalczyk z synem

Justyna Kowalczyk z synem

Justyna Kowalczyk z synem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×