Justyna Kowalczyk komentuje tragedię Tomasza Mackiewicza! Nie przebiera w słowach!

Justyna Kowalczyk broni Tomka Mackiewicza

Justyna Kowalczyk broni Tomka Mackiewicza

Justyna Kowalczyk o tragedii Tomasza Mackiewicza

Wokół tragedii, która rozegrała się na Nanga Parbat szaleją nie tylko emocje, ale również kontrowersje. Dramat z udziałem Tomasza Mackiewicza i Elisabeth Revol, polsko-francuskiej pary himalaistów, którzy próbowali dotrzeć na szczyt góry napędza media od ponad tygodnia. Nic nie wskazuje na to, by sprawa miała szybko ucichnąć. Niestety, rodzina Tomasza, który pozostał w objęciach ukochanej góry na zawsze, nie może zaznać spokoju.

W Internecie aż huczy od krytycznych uwag pod adresem żony Mackiewicza, jego samego, Elisabeth, ekipy, która podjęła się akcji ratunkowej, himalaistów i Bóg jeden raczy wiedzieć kogo jeszcze – „eksperci” i „znawcy” internetowi zalewają pogrążoną w żałobie rodzinę hejtem. Justyna Kowalczyk miała tego serdecznie dość.

Polska sportsmenka, która ukochała sobie zimowe sporty, na Twitterze opublikowała wpis, w którym nie przebierając w słowach skwitowała swoje przemyślenia na temat polskiej moralności:

Himalaistów zaraz naród zacznie kastrować, bo są nieodpowiedzialni i nie powinni mieć dzieci… Ale gdy za ścianą u sąsiadów rozgrywają się wieloletnie dramaty, to po tragedii w wywiadach „to była taka normalna rodzina”… #mujborze ale #hipokryzja

Po krótkiej chwili pojawił się kolejny wpis:

Taaa. Porównuję patologie do himalaizmu.. Najprościej spłycić temat. Tak trudno pomyśleć,że chodzi o to by ludziom,którzy nic złego nie robią, nie wtrącać się w życie a DOSTRZEC MNÓSTWA ZŁA WOKOŁO? Tam się można wykazać. Himalaiści i ich dzieci,partnerzy dadzą radę bez”dobrych rad”

Zgadzacie się z nią? My przyklaskujemy i popieramy!

Znany lekarz wyznał brutalną prawdę! Zdradził co się działo z mózgami Tomasza Mackiewicza i Elizabeth Revol podczas zdobywania Nanga Parbat!

Żona Tomka Mackiewicza straciła cierpliwość! “Jeżeli nadal będziecie Państwo opluwać Jego…”

Joanna Racewicz komentuje tragedię z Nanga Parbat. Ma kilka słów do żony Tomasza Mackiewicza [WIDEO]


Justyna Kowalczyk jest blondynką

Justyna Kowalczyk jest blondynką

Justyna Kowalczyk apeluje na Facebooku

Justyna Kowalczyk apeluje na Facebooku

4. Justyna Kowalczyk

4. Justyna Kowalczyk

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×