Justyna Kowalczyk pochwaliła się licznym rodzeństwem. Brat lekarz, siostra polonistka… „Nieźle jak na zwykłą wiejską rodzinę”

Justyna Kowalczyk - rodzina

Justyna Kowalczyk - rodzina

Justyna Kowalczyk determinacją i ciężką pracą osiągnęła szczyt w sporcie. Zrobiła także doktorat. Nie mniejszymi sukcesami może pochwalić się jej rodzeństwo. Dumna gwiazda sportu pochwaliła się swoją rodziną w social mediach.

Justyna Kowalczyk w sporcie osiągnęła prawdziwe szczyty. Uparcie, ciężką pracą dążyła do celu. Podziwiał ją cały świat. Sportsmenka miała silne wsparcie w swojej rodzinie. Czym zajmują się jej siostry i brat? Pochwaliła się nimi na Twitterze.

Justyna Kowalczyk chwali się rodzeństwem

Justyna Kowalczyk niedawno wzięła ślub. Zakochała się ze wzajemnością w Kacprze Tekielim – pochodzącym z Gdańska polskim wspinaczu. Para po raz pierwszy pokazała się publicznie na uroczystej gali z okazji stulecia Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Zakochani nie szczędzili sobie wtedy czułości – trzymali się za ręce, czym przyciągnęli uwagę gości i fotoreporterów. Mieli się pobrać już w maju, ale koronawirus pokrzyżował im plany. Na szczęście wszystko zakończyło się happy endem, a gwiazda swoim szczęściem pochwaliła się jakiś czas temu w social mediach, pozując w cudnej czerwonej sukni ślubnej.

Justyna Kowalczyk w czasie trwania kariery sportowej niezbyt często opowiadała o swoim życiu prywatnym, nie wypowiadała się na temat rodziców czy rodzeństwa, wiadomo jednak, że zawsze miała w nich wielkie wsparcie. Wychowała się w wielodzietnej rodzinie w Kasinie Wielkiej. Od kilku lat jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie śmiało wyraża swoje opinie na temat bieżących spraw politycznych i społecznych. To właśnie na Twitterze krótko zaprezentowała osiągnięcia swojego rodzeństwa. Trzeba przyznać, że cała czwórka może się pochwalić nie lada karierą.

Jest nas czwórka:
-brat, lekarz z dwoma specjalizacjami
-siostra, polonistka po UJ
-siostra, OD DZIŚ doktor nauk medycznych
-ja, doktor od fikołków
Calkiem nieźle jak na zwykłą wiejską rodzinę – napisała.

Nie ma się co dziwić, że Justyna jest dumna z brata Tomasza i sióstr, Ilony i Violetty. Internauci też są pod wrażeniem osiągnięć rodzeństwa. Z wielkim szacunkiem wypowiadają się o rodzicach Kowalczyk, którzy wsparli dzieci w realizacji marzeń.


Justyna Kowalczyk - ślub

Justyna Kowalczyk - ślub

Justyna Kowalczyk wyszła za mąż

Justyna Kowalczyk wyszła za mąż

Justyna Kowalczyk z nowym partnerem

Justyna Kowalczyk z nowym partnerem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×