Justyna Kowalczyk podzieliła się intymnym kadrem i pokazała, jak karmi syna piersią: „Apetyt dopisuje”. W komentarzach poruszenie

Justyna Kowalczyk

Justyna Kowalczyk

Justyna Kowalczyk na Facebooku podzieliła się nowym zdjęciem, na którym karmi syna piersią. W komentarzach poruszenie. Co piszą internauci?

Justyna Kowalczyk jeszcze do niedawna koncentrowała się przede wszystkim na sporcie. Jest utytułowaną biegaczką narciarską. Przez wiele lat na swoim koncie zapisywała sukces za sukcesem, aż w 2018 roku postanowiła, że przechodzi na emeryturę i skupi się na życiu rodzinnym. Wyszła za mąż za Kacpra Tekieli, a niedawno dołączyła do grona mam. Na początku września powitała na świecie Hugo.

Justyna krótko po porodzie wróciła do sportowej aktywności. Najpierw zaczęła od spaceru i jazdy na rolkach. Syn nie opuszczał jej ani na minutę. W miarę upływu czasu Kowalczyk podejmuje się kolejnych sportowych wyzwań. Na początku października wspięła się na Giewont, skąd pochwaliła się pamiątkowym zdjęciem. Jak zdradziła, zdobyła go w przerwie między karmieniami, a więc w około 2,5 godziny:

2,5 h między karmieniami to szmat czasu! Można, np. Giewont opędzlować. Po 10 miesiącach rekreacji dobre i to!

Justyna Kowalczyk karmi piersią. Pochwaliła się intymnym kadrem

Kowalczyk w czwartek postanowiła ponownie wybrać się w góry. Towarzyszył jej synek, a także prawdopodobnie mąż, który zrobił  pamiątkowe zdjęcie w jednym ze schronisk. Sportsmenka siedzi przy stole, przed nią znajdują się dwie apetycznie wyglądające szarlotki.

To jednak jej synek przyciąga uwagę. Justyna Kowalczyk trzyma chłopca w ramionach i karmi go piersią. Tą intymną chwilą postanowiła się podzielić z internautami na Facebooku. W opisie nawiązała do sytuacji zatrzymanej w kadrze i zażartowała, że chłopcu nie brakuje apetytu:

Wycieczki małe i duże – apetyt niezmienny.

Fotografia, którą udostępniła Justyna, wywołała spore poruszenie. Internauci nie mogli się powstrzymać od komentarzy:

  • Wychowanie dzieci pochłania „pierdyliard” kalorii. Taka malutka szarlotka to kropla w oceanie. Jak karmiłam moich chłopaków to „żarłam” jak smok.
  • Nie istnieją złe miejsca i czas na „jedzenie”. Im bardziej….tym lepiej. Znam to, mama 2 x jadłodajnia.
  • Pani Justynko jest Pani godna podziwu. Byłam fanką kiedy Pani fantastycznie biegała na nartach , teraz jestem fanką super MAMY. Pozdrawiam.

Trzeba przyznać, że zdjęcie jest urocze.


Justyna Kowalczyk

Justyna Kowalczyk

Justyna Kowalczyk na pierwszym zdjęciu z dzieckiem

Justyna Kowalczyk na pierwszym zdjęciu z dzieckiem

Justyna Kowalczyk w zaawansowanej ciąży

Justyna Kowalczyk w zaawansowanej ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×