Szukaj

Justyna Kowalczyk z mężem na chwilę przed Galą Mistrzów Sportu. Ujęcie z góry budzi niegrzeczne skojarzenia

Justyna Kowalczyk

Justyna Kowalczyk

Justyna Kowalczyk na Gali Mistrzów Sportu 2021 pojawiła się w towarzystwie męża Kacpra Tekieli. W niedzielne popołudnie gwiazda sportu pochwaliła się nowym zdjęciem z ukochanym, które rozbudziło wyobraźnię internautów.

Justyna Kowalczyk na swoim koncie może zapisać mnóstwo sukcesów. W czasach świetności sięgała po główne nagrody podczas olimpiad oraz mistrzostw świata. Jest też jedyną zawodniczką, która cztery razy z rzędu zwyciężyła w prestiżowym cyklu Tour de Ski. W 2018 roku zakończyła karierę zawodniczą, nie rozstała się jednak z biegami. Została asystentką trenera głównego kadry biegaczek — Aleksandra Wierietielnego. 

Justyna Kowalczyk z mężem przed Galą Mistrzów Sportu 2021

Chociaż Justyna od trzech lat nie osiąga indywidualnych sukcesów, to w sobotni wieczór pojawiła się na Gali Mistrzów Sportu 2021. Odebrała nagrodę w kategorii Superczempion dla sportowców, którzy nie są już tak aktywni w sporcie, jak kiedyś.

Wyróżnienie Kowalczyk wręczył jej były trener, Aleksander Wierietielny, który pod adresem swojej dawnej podopiecznej nie szczędził komplementów:

Moim zdaniem sport, który uprawiała Justyna Kowalczyk nie jest widowiskowy i ciekawy. Można powiedzieć, że to nudny sport, ale mimo to ma swoje osiągnięcia.

W pewnym momencie Jerzy Mielewski, współprowadzący galę, zdecydował się na niespodziewany krok i przerwał wypowiedź mężczyzny. Gdy wydarzenie dobiegło końca, dziennikarz przeprosił za swoje zachowanie. Zobacz: Prowadzący przeprosił Kowalczyk po gali. Na wizji doszło do niezręcznej sytuacji

Justyna Kowalczyk - Gala Mistrzów Sportu 2021

Justyna Kowalczyk – Gala Mistrzów Sportu 2021

W niedzielne popołudnie, gdy emocje po ceremonii nieco opadły, Justyna Kowalczyk dodała nowe zdjęcie na Instagramie. Ma na sobie przepiękną, cekinową sukienkę. Tuż u jej boku stoi jej mąż – Kacper Tekieli ubrany w szykowny garnitur. Fotografia powstała w hotelowym pokoju, na chwilę przed wyjściem sportsmenki na czerwony dywan.

Piękni my. #galamistrzowsportu

Fotografia zrobiona z góry, a szczególnie sposób, w jaki Tekieli trzyma pilota, u części internatów wywołała niegrzeczne skojarzenia. Nie ukrywali tego w komentarzach:

  • Skojarzenie jest bardzo mocne.
  • I ten pilot od tv w dłoni 😉 Po prostu rzucił nam się w oczy.

Wśród wpisów nie brakuje też tych, w których fani gratulują sukcesu:

  • Gratuluję Pani Justyno! Bardzo miło było Panią zobaczyć ponownie na Gali! DUMA!
  • Najlepsza Sportsmenka świata. Piękni Wy.
  • Piękni piękni.

Trudno się nie zgodzić z internautami. Zakochani tworzą piękny duet.


Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli - Gala Mistrzów Sportu 2021

Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli - Gala Mistrzów Sportu 2021

Justyna Kowalczyk - Gala Mistrzów Sportu 2021

Justyna Kowalczyk - Gala Mistrzów Sportu 2021

Justyna Kowalczyk - Gala Mistrzów Sportu 2021

Justyna Kowalczyk - Gala Mistrzów Sportu 2021

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×