Justyna Kowalczyk świętuje 1. rocznicę ślubu niepublikowanym dotąd zdjęciem. W końcu widzimy jej oryginalną kreację w całej okazałości

Justyna Kowalczyk - 1. rocznica ślubu

Justyna Kowalczyk - 1. rocznica ślubu

Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli świętują pierwszą rocznicę ślubu. Z tej okazji gwiazda sportu pokazała niepublikowane zdjęcie zza kulis uroczystości. Co napisała?

Justyna Kowalczyk zakochała się ze wzajemnością Kacprze Tekielim – urodzonym w 1984 roku, pochodzącym z Gdańska polskim wspinaczu. Para po raz pierwszy pokazała się publicznie na uroczystej gali z okazji stulecia Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Zakochani nie szczędzili sobie wtedy czułości – trzymali się za ręce, czym przyciągnęli uwagę gości i fotoreporterów.

W ubiegłym roku Kowalczyk zaskoczyła swoich fanów, kiedy opublikowała zdjęcia ze ślubu. Mimo iż wszyscy wiedzieli, że jest zaręczona, to jednak wieści, że już jest żoną, były niespodzianką.

Ktoś mądry powiedział mi kiedyś, że na wszystko w życiu musi przyjść odpowiednia pora. Przyszła. Od wczoraj Justyna Kowalczyk-Tekieli – napisała wówczas.

Justyna pokazała zdjęcie, na którym pozowała w nietypowej sukni ślubnej, bo czerwonej. W rękach miała bukiet słoneczników, a jej charakterystyczny uśmiech był bardziej promienny niż zwykle. Później okazało się, że kolor kreacji nie był przypadkowy – Kowalczyk wybrała go, bo tej barwy były wszystkie jej stroje, w których walczyła o laury w biegach narciarskich.

Właśnie minął rok od ślubu naszej mistrzyni. Justyna Kowalczyk zdjęciem zza kulis uroczystości postanowiła uczcić rocznicę w social mediach.

Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli świętują 1. rocznicę ślubu

Justyna i Kacper kilka tygodni zostali rodzicami, więc 1. rocznicę świętują już w powiększonym składzie. Kowalczyk urodziła synka w jednym z krakowskich szpitali. Chłopiec otrzymał bardzo rzadkie imię, Hugo.

Na Instagramie byłej biegaczki narciarskiej pojawiło się zdjęcie zza kulis uroczystości. Radośnie uśmiechnięci młodzi małżonkowie pozują do selfie w windzie. Widać, że są bardzo szczęśliwi. Opis też nie pozostawia wiele do domysłów. Ich wielki dzień udał się znakomicie.

Ach, co to był za dzień!
Ach, co to była za noc!
Jeńcow nie bralismy
#najlepszymąż #najlepszewesele #pierwszarocznica – napisała Justyna Kowalczyk.

Pod postem Justyny zaroiło się od życzeń jeszcze wielu wspólnych rocznic i lat w szczęściu i miłości, do których przyłącza się redakcja Jastrząb Post.


Justyna Kowalczyk - 1. rocznica ślubu

Justyna Kowalczyk - 1. rocznica ślubu

Justyna Kowalczyk - ślub

Justyna Kowalczyk - ślub

Justyna Kowalczyk wyszła za mąż

Justyna Kowalczyk wyszła za mąż

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×