Justin Timberlake w piękny sposób uczcił urodziny Jessiki Biel. Zdjęciami i wpisem udowodnił, że jest w niej szaleńczo zakochany

Justin Timberlake i Jessica Biel

Justin Timberlake i Jessica Biel

Justin Timberlake postanowił w piękny sposób uczcić 39. urodziny swojej żony, Jessiki Biel. Muzyk złożył jej przepełnione miłością życzenia. Zobaczcie, co napisał.

Justin Timberlake i Jessica Biel stanowią jedną z najpiękniejszych par w Hollywood. Wokalista ma za sobą kilka bardzo płomiennych romansów, o czym bardzo ochoczo donosiła kolorowa prasa. Przez kilka lat, na samym początku swojej muzycznej kariery, był związany między innymi z Britney Spears. To jednak z piękną aktorką, znaną fanom doskonale między innymi z serialu Siódme niebo, udało mu się stworzyć prawdziwą rodzinę.

Zakochani pobrali się osiem lat temu i wspólnie wychowują pięcioletniego synka Silasa. Latem zeszłego roku media poinformowały, że doczekali się kolejnego dziecka. Dopiero w styczniu tego roku Justin, będąc gościem w programie Ellen DeGeneres Show, potwierdził narodziny drugiego syna i zdradził, że chłopiec otrzymał bardzo oryginalne imię.

Ma na imię Phineas, jest cudowny i słodki, ale przestaliśmy spać. Jesteśmy zachwyceni. Nie moglibyśmy być bardziej szczęśliwi i wdzięczni – powiedział na antenie.

Jakiś czas temu para zażegnała wielki kryzys w związku. Aby ratować łączące ich uczucie, udali się na terapię, a dzięki temu nadal mogą cieszyć się sobą. Udało im się uratować tę miłość.

Justin Timberlake uczcił urodziny swojej żony

Na początku lutego Justin obchodził swoje 40. urodziny. Z tej okazji jego ukochana żona postanowiła zrobić mu uroczą niespodziankę. Aktorka przygotowała dla piosenkarza papierową koronę, a na śniadanie upiekła tort z naleśników, które uwielbia. W social mediach opublikowała też serię romantycznych zdjęć i wyznała mu miłość.

W dniu jej 39. urodzin Justin postanowił odwdzięczyć się żonie za piękne życzenia i również zamieścił w sieci kilka uroczych kadrów oraz nagranie, na którym możemy podziwiać matkę jego dwóch synów. Pojawiły się też wyjątkowe słowa:

Wszystkiego najlepszego dla mojej ulubionej osoby na świecie… Najsilniejszej, najzabawniejszej, najlepszej, najjaśniejszej i najpiękniejszej mamy/ partnerki/szefowej. Mam szczęście, że mogę się od ciebie uczyć, śmiać się z tobą i świętować każdego dnia. Ale dzisiaj robimy to z tortem!!!! Oto kolejne powolne ruchy na wietrze, wskakiwanie w krzaki, by uratować zabawki naszego dziecka, i perfekcyjny skok na zdjęciu. Kocham Cię za wszystko.

Pod niepublikowanymi wcześniej zdjęciami i romantycznym wyznaniem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów, którzy komplementują ich związek i składają Jessice najlepsze życzenia urodzinowe.

Wygląda na to, że wszystkie kryzysy między nimi zostały już dawno zażegnane, co małżonkowie udowadniają, publikując pełne uczuć posty.


Justin Timberlake i Jessica Biel

Justin Timberlake i Jessica Biel

Justin Timberlake i Jessica Biel

Justin Timberlake i Jessica Biel

Jessica Biel

Jessica Biel

Komentarze

 • Ala pisze:

  A ty nie obmacywales nigdy znalazl sie swiety dla mnie to jest normalna para dzieki madrej i dowcipnej jesice,

 • Gość pisze:

  ta jasne, nagle zakochany, ale inna obmacywal jeszcze niedawno

  • Ala pisze:

   A ty nie obmacywales inne?? Zazdrosc przemawia dla mnie to jest super para ze wzlotami i upadkami ale sie pieknie podnosza Jessica jest madra i bardzo dowcipna pamietam jak byli na jakies uroczystosci i po godzinie jesika sie pyta,, nie pidaja tutaj drinkoow? ,,

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×