Ale rarytas! Justin Timberlake pokazał zdjęcie synów. Już na pierwszy rzut oka widać, jak bardzo chłopcy się różnią

Justin Timberlake pokazał synów

Justin Timberlake pokazał synów

Justin Timberlake pokazał w sieci zdjęcie swoich dzieci. To rzadki widok. Okazja? Dzień Ojca, a podpis rozczulający.

Justin Timberlake to jeden z najpopularniejszych artystów na świecie. Swoją karierę rozpoczął w połowie lat 90., jako członek  zespołu NSYNC. W 2002 roku zdecydował się na karierę solową. To właśnie wówczas ukazał się jego debiutancki album studyjny pt. Justified. Od tamtej pory wydał jeszcze pięć płyt, z których pochodzą single takie jak: Cry me a river, Mirrors, SexyBack czy Suit & Tie. Decyzja o kontynuowaniu kariery okazała się strzałem w 10!

Timberlake sprzedał 28 milionów płyt solowych i 60 milionów nagranych z boysbandem. Za osiągnięcia był wielokrotnie nagradzany. Na swojej półce posiada najważniejsze w branży statuetki m.in. Grammy oraz Emmy.

Artysta równoległe rozwijał się jako aktor. Na ekranie zadebiutował w 1996 rolą w serialu Sabrina, nastoletnia czarownica. Zagrał jeszcze w wielu innych produkcjach m.in.: Zła kobieta, Wyścig z czasem oraz To tylko seks.

Prywatne życie Justina także budziło wiele emocji. W 1999 roku związał się z Britney Spears, którą poznał w Klubie Myszki Miki. Para po trzech latach się rozstała w atmosferze skandalu. Nigdy nie wyjawiono powodu, dla którego zakończyli relację, jednak pojawiały się plotki, że piosenkarka go zdradziła. Wkrótce po tym związał się z aktorką Jessicą Biel. Para, mimo wzlotów i upadków, w 2012 roku postanowiła sformalizować swój związek. Owocem ich miłości są 7-letni syn, któremu nadali imiona Silas Randall oraz roczny Phineas.

Chłopcy są rzadkimi gośćmi na profilach społecznościowych rodziców, ale w Dzień Ojca Timberlake postanowił zrobić wyjątek.

Justin Timberlake pokazał zdjęcie synów

Justin Timberlake z okazji Dnia Ojca opublikował zdjęcie synów. Chłopcy pozują przy fortepianie, widzimy tylko ich plecy. Starszy z nich ma ciemne włosy, a młodszy to uroczy blondynek.

Moje dwie ulubione melodie. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich ojców!!! – napisał artysta.

Rzadkie zdjęcie i podpis rozczuliły fanów Justina. Chłopcy rosną jak na drożdżach. Coś nam się wydaje, że każdy z nich jest podobny do innego z rodziców.


Justin Timberlake pokazał zdjęcie synów

Justin Timberlake pokazał zdjęcie synów

Justin Timberlake z dzieckiem

Justin Timberlake z dzieckiem

Jessica Biel i Justin Timberlake z dziećmi

Jessica Biel i Justin Timberlake z dziećmi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×