Timberlake po długiej przerwie opublikował całą serię rozkosznych zdjęć z synem. Silas to już duży chłopiec

Justin Timberlake

Justin Timberlake

Justin Timberlake na Instagramie pochwalił się zdjęciami ze swoim sześcioletnim synem, Silasem. Internauci są zachwyceni tymi rodzinnymi obrazkami.

Justin Timberlake i Jessica Biel tworzą zgrane małżeństwo, ale nie zawsze tak było. W 2018 roku przeszli poważny kryzys. Zakochani się rozstali i przez pewien czas próbowali znaleźć szczęście u boku innych partnerów – on wdał się romans z Olivią Munn, ona była widywana w towarzystwie Gerarda Butlera.

Małżonkowie dali sobie jednak jeszcze jedną szansę. Pomocna okazała się dla nich terapia dla par, w której trakcie przepracowywali problemy, z jakimi zmagali się w swoim związku. Efekty okazały się zaskakujące. Jessica i Justin powitali na świecie drugie dziecko. Timberlake te szczęśliwe wieści przekazał w show Ellen DeGeneres.

Muzyk ujawnił, że został ojcem chłopca. Wraz z Jessicą wybrali dla niego imię Phineas. Chłopczyk jest młodszym bratem sześcioletniego Silasa.

Justin Timberlake pokazał nowe zdjęcia Silasa. Jak wygląda?

Timberlake, chociaż aktywnie działa w mediach społecznościowych, bardzo rzadko dzieli się rodzinnymi kadrami. Tym razem zrobił wyjątek i pochwalił się wycieczką do Walt Disney World Resort, parku rozrywki położonym w stanie Floryda w USA. Wybrał się w nią ze starszym synem, Silasem.

Chłopiec i jego ojciec odwiedzili punkt związany z Gwiezdnymi Wojnami. Piosenkarz na Instagramie opublikował kilka rodzinnych ujęć z synem. Najpierw złożyli swoje miecze świetlne, potem stoczyli mini pojedynek. Ze względu na obostrzenia wynikające z pandemii koronawirusa, zakrywali twarz maskami ochronnymi. Justin Timberlake w opisie podkreślał, że mile spędzili czas:

Nie wiem, kto dziś był bardziej podekscytowany ja czy mój sześciolatek. To było najfajniejsze. Wielkie podziękowania dla @waltdisneyworld za niesamowitą wycieczkę.

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. W komentarzach nie szczędzą komplementów pod adresem sześciolatka:

  • Ale Silas jest już dużym chłopcem. Świetne są te zdjęcia.
  • Nie mogę się na Was napatrzeć. Dajecie piękny przykład.
  • Przecudowne, rodzinne zdjęcia. Super.

Nie tylko Justin Timberlake udostępnił materiał związany z synem, ale na jego temat wypowiedziała się niedawno Jessica Biel. Zdradziła, że sześciolatek nie interesuje się zbytnio karierą ojca, ale jest wielkim fanem filmu animowanego Trolle, w którym piosenkarz podkładał głos jednemu z bohaterów:

Silias zdecydowanie oszalał na punkcie roli Justina w Trollach. Ilekroć jednak usłyszy piosenki tatusia, mówi: „O tak, to jest tata. Nic wielkiego, nieważne” – komentowała w The Tonight Show z udziałem Jimmy’ego Fallona.

Nawiązała też do tego, jak sześciolatek zareagował na młodszego brata. Chociaż Jessica Biel bała się, że chłopcy się nie dogadają, udało im się stworzyć dobrze zgraną relację:

Naprawdę się martwiłam. Po prostu nigdy nie wiesz, co się wydarzy i jak twój starszy syn poczuje się z maluchem. Myślę, że są tacy zabawni, a oglądanie ich jest niesamowite.

Nowe zdjęcia Silasa znajdziecie w naszej galerii.


Justin Timberlake pokazał syna Silasa

Justin Timberlake pokazał syna Silasa

Justin Timberlake pokazał syna

Justin Timberlake pokazał syna

Justin Timberlake pokazał syna Silasa

Justin Timberlake pokazał syna Silasa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×