Justin Timberlake i Jessica Biel zrobili fanom niespodziankę. Pierwszy raz pokazali młodszego syna. Opublikowali rodzinny portret

Justin Timberlake i Jessica Biel

Justin Timberlake i Jessica Biel

Justin Timberlake i Jessica Biel pokazali dzieci. Jak wyglądają ich szkraby? Starszy Silas bardzo się zmienił.

Justin Timberlake to jeden z największych amantów show-biznesu. W życiu prywatnym był związany z bardzo wieloma kobietami. U progu XXI wieku spotykał się z Britney Spears. Potem związał się z aktorką Jessicą Biel. Para stanęła na ślubnym kobiercu w październiku 2012 roku. W 2015 roku urodził się ich pierwszy syn: Silas Randall Timberlake. Małżeństwo na krótko rozstało się w 2018 roku. Każde z nich znalazło sobie wtedy nowego partnera. Justin uświadomił sobie, że nie może żyć bez Jessiki i zdecydował się do niej wrócić.

Jeszcze w kolejnych miesiącach sprawiał jednak żonie problemy. Fotoreporterzy przyłapali go, gdy trzymał za ręce i obściskiwał aktorkę  Alishę Wainwright. Napięta sytuacja i naciski ze strony żony zmusiły go do publicznych przeprosin. Justin ogłosił światu, że przesadził z alkoholem i wstydzi się za swoje zachowanie. Na szczęście, upokorzona Jessica, wybaczyła mężowi. Para poddała się długiej terapii małżeńskiej, która przyniosła efekty. Justin zerwał z dawnymi nawykami i zupełnie poświęcił się rodzinie. W ubiegłym roku Jessica urodziła mu drugiego synka.

Jego narodziny długo były ukrywane przed mediami. W końcu wygadał się sam Justin. W jednym z wywiadów powiedział:

Ma na imię Phineas, jest cudowny i słodki, ale przestaliśmy spać. Ale i tak jesteśmy zachwyceni. Nie moglibyśmy być bardziej szczęśliwi i wdzięczni.

Piosenkarz ujawnił też, że jego starszy syn jest uszczęśliwiony nowym członkiem rodziny:

Bardzo mu się podoba bycie bratem, jest podekscytowany. Na razie Phin jeszcze nie chodzi i nie biega, więc zobaczymy, jak to będzie później.

Para bardzo dba o prywatność. Dotychczas nie pokazywali oni zbyt dużo zdjęć dzieci. Nowe fotki dodali wyjątkowo przy okazji świąt Bożego Narodzenia.

Justin Timberlake i Jessica Biel pokazali dzieci. Jak wyglądają?

Jessica udostępniła w sieci zdjęcia, na których szła wiejską drogą wraz z Justinem i Silasem. Dumna matka niosła małego Phineasa na rękach. Fotki zobaczycie poniżej.

Jessica dodała do nich opis:

Jestem wdzięczna za moich chłopaków…

Wesołych świąt wszystkim!

Na zdjęciu widać, że sześcioletni Silas mocno wyrósł. Jego poprzednie fotki możecie zobaczyć w galerii zdjęciowej. Co ciekawe, choć rodzice nie publikują twarzy dzieci, to buzia ich starszego syna trafiła do sieci za sprawą fotoreporterów. W 2018 roku wykonali oni z ukrycia kilka zdjęć Justinowi, Jessice i ich dziecku podczas wspólnego spaceru. Również i te fotki znajdziecie w galerii.


Jessica Biel i Justin Timberlake z dziećmi

Jessica Biel i Justin Timberlake z dziećmi

Jessica Biel i Justin Timberlake z dziećmi

Jessica Biel i Justin Timberlake z dziećmi

Justin Timberlake z dzieckiem

Justin Timberlake z dzieckiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×