Justin Timberlake wydał oficjalne oświadczenie, w którym przeprasza żonę: „Tamtej nocy wypiłem za dużo”

Justin Timberlake wydał oficjalne oświadczenie, w którym przeprasza żonę:

Justin Timberlake wydał oficjalne oświadczenie, w którym przeprasza żonę: "Tamtej nocy wypiłem za dużo"

O rzekomej zdradzie Justina Timberlake'a media huczą od blisko dwóch tygodni. Wszystko przez to, że przyłapano go na spotkaniu z koleżanką z planu. Było dość czule, jak tylko na koleżeńskie relacje. Muzyk zdradził ukochaną żonę?!

Justin Timberlake zdradza Jessicę Biel? Tak właśnie mogą sugerować niedawno zrobione zdjęcia. Przyłapano bowiem aktora na spotkaniu z koleżanką z filmu Palmer. I nie byłoby w tym zupełnie nic złego, gdyby nie fakt, że para trzymała się za ręce pod stołem. To wyjątkowo czuły gest. Podejrzenia nasunęły się więc same.

Zobacz: Justin Timberlake przez wiele lat koncertowo zaliczał wiele seksownych gwiazd! Dziś kończy 38 lat, a my przypominamy jego głośne związki!

Jessica Biel nie skomentowała doniesień. Obserwujących ją paparazzi pokazała jedynie dłoń z obrączką dając do zrozumienia, że wciąż kocha męża i mimo plotek cały czas mu wierzy. Trzeba przyznać, że sprawa zrobiła się dość niezręczna. Nic więc dziwnego, że artysta postanowił w końcu wydać oświadczenie, w którym oficjalnie przeprosił żonę za swoje zachowanie.

Tamtej nocy wypiłem zdecydowanie za dużo i żałuję swojego zachowania. Powinienem był wiedzieć lepiej. To nie jest przykład, jaki chcę dawać mojemu synowi – czytamy w szczerym wpisie, umieszczonym własnie na profilu Justina.

Zobacz: Justin Timberlake ma romans z młodą aktorką? Piosenkarz milczy, a głos zabiera kluczowa postać

View this post on Instagram

A post shared by Justin Timberlake (@justintimberlake) on

Alisha Wainwright i Justin Timberlake pracować będą dalej, a film mamy nadzieję przypadnie widzom do gustu. Kto wie… Może ta cała akcja z „romansem”  jest po prostu częścią akcji marketingowej? Bo kto nie chciałby iść na film, na planie którego między głównymi aktorami narodziło się realne uczucie? To byłoby coś!

Przypominamy, że artysta wziął ślub z piękną aktorką już 9 lat temu. Od czterech lat zakochani wychowują synka o imieniu Silas. Gorąco wierzymy w to, że pogłoski o skoku w bok to TYLKO pogłoski.

 


Justin Timberlake i Jessica Biel wrócili do siebie w 2011 roku, pobrali rok później, a w 2015 roku na świat przyszedł ich syn Silas Randall

Justin Timberlake i Jessica Biel wrócili do siebie w 2011 roku, pobrali rok później, a w 2015 roku na świat przyszedł ich syn Silas Randall

Jessica Biel i Justin Timberlake - Emmy 2018

Jessica Biel i Justin Timberlake - Emmy 2018

Justin Timberlake i Jessica Biel z synem przyłapani przez paparazzi

Justin Timberlake i Jessica Biel z synem przyłapani przez paparazzi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×