Szukaj

“Wróciłem, a ona obściskiwała się w łóżku z innym”. Justin Theroux ujawnił szokujące historie ze swojego związku!

Justin Theroux zdradził partnerkę

Justin Theroux o swoim związku

Jennifer Aniston ruszyła do przodu ze swoim życiem i wyraźnie dała to do zrozumienia w ostatnim wywiadzie w In Style. A co z Justinem Theroux? Aktor wciąż nie jest chyba gotowy na to, by mówić o rozstaniu ze swoją żoną, ale w rozmowie z E! News chętnie wrócił wspomnieniami do innego trudnego związku. Okazuje się, że w przeszłości przez swoją aktorską karierę, musiał przejść przez bardzo traumatyczne przeżycie.

On i jego była dziewczyna, którą poznał w szkole średniej, walczyli ze związkiem na odległość. Aktor za miesiąc miał wyjechać do Vermont, żeby rozpocząć studia, a jego partnerka źle to znosiła:

Pracowałem, a ona bez przerwy płakała mi do słuchawki. “To nasze ostatnie ostatnie wspólne wakacje” – opowiadał.

W końcu zdecydował się wziąć wolne i wpaść do swojej ukochanej z niezapowiedzianą wizytą. Niestety, widok, który zastał go w jej domu, nie był tym, czego oczekiwał:

Wróciłem, a ona obściskiwała się w swoim łóżku z jakimś innym gościem. To było okropne uczucie. Chciałem ją zaskoczyć, a to ona zaskoczyła mnie. To okropne, gdy zrywasz z kimś, kogo naprawdę lubisz, albo gdy oni zrywają z tobą, chociaż bardzo cię kochają. Nie ma dobrego wyjścia z takiej sytuacji, nie ma dobrej strony, po której należy być.

Wygląda na to, że Justin już w młodości miał kiepskie doświadczenia z kobietami. Myślicie, że ta, która zajmie miejsce Aniston, da mu wreszcie szczęście?

Jennifer Aniston nie oszczędziła Justina Theroux w ostatnim wywiadzie. Oto jego reakcja

Niefortunne zdjęcia Jennifer Aniston bez stanika trafiły do internetu. Chyba wiemy więcej niż powinniśmy

Justin Theroux nie odstępuje hollywoodzkiej piękności ani na chwilę! To dla niej tak bardzo się zmienił?

Justin Theroux przyłapany na szalonych wakacjach w gronie seksownych gwiazd. Kto pociesza go po rozstaniu z Jennifer Aniston?


Czy Jennifer Aniston i Justin Theroux powinni do siebie wrócić?

×