Szukaj

Jennifer Aniston z okazji urodzin otrzymała widomość od byłego męża. Ciągle nazywa ją w ten sam, pieszczotliwy sposób

Jennifer Aniston - życzenia urodzinowe

Jennifer Aniston - życzenia urodzinowe

Jennifer Aniston skończyła 52 lata. Już tradycyjnie życzenia w mediach społecznościowych złożył jej były mąż. Ciągle nazywa ją w ten sam pieszczotliwy sposób. Zobaczcie.

Związek Jennifer Aniston i Justina Theroux był jednym z najbardziej tajemniczych w światowym show-biznesie. Para doniesienia o ślubie potwierdziła, dopiero gdy ogłosiła rozwód. Ich uczucie wypaliło się. Pozostała za to przyjaźń, o której zapewnili w oficjalnym oświadczeniu. Po raz kolejny możemy przekonać się, że nie były to słowa rzucone na wiatr.

Jennifer Aniston i Justin Theroux są ze sobą w stałym kontakcie. Regularnie rozmawiają, spotykają się w wolnych chwilach, a nawet zapraszają się na domówki. Aktor gościł u swojej „eks” podczas ubiegłorocznego święta dziękczynienia. W tym roku z powodu koronawirusa przyjęcie się nie odbyło, choć też był zaproszony na planowane party. Teraz uczcił jej urodziny.

Justin Theroux składa życzenia urodzinowe Jennifer Aniston

Justin podtrzymuje swoją coroczną tradycję i składa życzenia urodzinowe swojej byłej  żonie Jennifer Aniston w social mediach.  Aktorka 11 lutego skończyła 52 lata.

Na Instastory Justin opublikował czarno-białe zdjęcie z Jennifer na schodach i napisał, że to z okazji urodzin. Dodał także napis [Love] you B! i użył serca zamiast słowa Love.

Justin Theroux złożył życzenia urodzinowe Jennifer Aniston

Justin Theroux złożył życzenia urodzinowe Jennifer Aniston

Pseudonim Jennifer Aniston. Co oznacza B?

Nie wiadomo, co dokładnie były mąż Aniston miał na myśli, nazywając ją „B”. Na pewno nie jest to ani jej pierwszy, ani ostatni inicjał, a jej drugie imię to Joanna. Najprawdopodobniej jest to pseudonim, który Justin wymyślił dla swojej dawnej miłości i tylko oni znają jego znaczenie. Wiadomo natomiast, że kilka razy zwrócił się w ten sposób do Jennifer publicznie. Pojawiły się sugestie, że „B” w tym kontekście oznacza „baby”, czyli „maleństwo”.

Historia miłości Jennifer Aniston i Justina Theroux

Justin został przedstawiony Aniston w 2007 roku przez ich wspólnego znajomego – aktora Bena Stillera. Theroux nie zrobił wtedy na aktorce zbyt dobrego wrażenia. Justin wydał się Jennifer „bardzo mroczny”.

Gwiazda zgodziła się pójść z nim na randkę dopiero cztery lata po ich pierwszym spotkaniu. Zmieniła zdanie na planie filmowym. Justin zagrał drugoplanową rolę w filmie, w którym Aniston była gwiazdą.

W Raju na ziemi mieli kilka wspólnych scen i to wystarczyło, żeby zaraz po tym rozstał się ze swoją długoletnią partnerką Heidi Bivens, z którą był 14 lat. Zaczęli się spotykać najpierw potajemnie. Pierwszy raz paparazzim udało się ich przyłapać razem w maju 2011 roku.

Aniston i Theroux pobrali się 5 sierpnia 2015 roku w swoim domu w Bel Air. Zrobili wszystko, żeby informacja o ceremonii nie przedostała się poza krąg najbliższych przyjaciół. Goście oficjalnie przybyli na przyjęcie z okazji 44. urodzin Justina – na miejscu okazało się, że wezmą udział w jego ślubie z Jennifer.

Ich związek jednak nie przetrwał i w 2018 roku rozwiedli się. Już wtedy ogłosili, że pozostaną przyjaciółmi.


Justin Theroux złożył życzenia urodzinowe Jennifer Aniston

Justin Theroux złożył życzenia urodzinowe Jennifer Aniston

Selfie Justina Theroux z okazji święta Dziękczynienia, InstagramSelfie Justina Theroux z okazji święta Dziękczynienia, Instagram

Selfie Justina Theroux z okazji święta Dziękczynienia, Instagram

Jennifer Aniston – pierścionek zaręczynowy od Justina Theroux – 8-karatowym brylantem

Jennifer Aniston – pierścionek zaręczynowy od Justina Theroux – 8-karatowym brylantem

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Tym razem nie przedruk bzdur z „New Idea”, tzn. „No Idea”? Co się stało, że odważyłaś się napisać prawdę???

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×