Jennifer Aniston nie oszczędziła Justina Theroux w ostatnim wywiadzie. Oto jego reakcja

Justin Theroux, Jennifer Aniston, InStyle

Justin Theroux, Jennifer Aniston, InStyle

Justin Theroux skomentował sesję Jennifer Aniston w InStyle

Jennifer Aniston udzieliła bardzo szczerego wywiadu dla magazynu InStyle, który jest okraszony jej piękna sesją zdjęciową. Gwiazda w rozmowie odniosła się do swojego życia osobistego, szczególnie dotyczącego jej rozwodu i brakiem dziecka. Aktorka nie szczędziła gorzkich słów pod adresem swoich byłych mężów:

To naprawdę szalone. Te wszystkie nagłówki: „Jen nie potrafi utrzymać faceta”, albo „Jen nie chce dziecka, bo egoistycznie poświęciła się karierze”. Albo te, w których mowa o moim złamanym sercu i smutku. Z całym szacunkiem, ale nie mam złamanego serca. To po pierwsze. Po drugie, to wszystko bezmyślne założenia. Nikt nie wie co dzieje się za zamkniętymi drzwiami. Nikt nie rozważa tego, jak delikatny jest to temat dla mnie i dla mojego partnera. Nikt nie wie przez co przeszłam, zarówno emocjonalnie jak i medycznie. Wywiera sie presje na kobietach, każe im się być matkami, a jeśli nie są, dopada je łatka „uszkodzonego dobra”. Może moim celem na tej planecie nie jest rozmnażanie. Może mam do zrobienia wiele innych rzeczy.

Do materiału zamieszczonego w magazynie odniósł się także były mąż Jennifer, Justin Theroux, który był zachwycony przepiękną, zmysłową sesją swojej byłej partnerki. Czyżby Justin nadal kochał Jennifer?

Justin jest zachwycony. Jej nowa sesja sprawiła, że za nią zatęsknił. Jest zdumiony tym, jak seksownie wygląda – czytamy w Hollywood Life.

Justin i Jennifer są po rozwodzie, zatem już niema szans na ich wspólne życie, nikt ich nie podejrzewa, że kiedykolwiek do siebie wrócą:

Po tym, co robi, można mieć wrażenie, jakby chciał ją odzyskać. Ich małżeństwo jednak się skończyło, wciąż są przyjaciółmi, ale to wszystko. Nie zejdą się.

Chcielibyście, aby przystojny Justin Theroux wrócił do Jennifer Aniston?

Żar z nieba i ciało jak marzenie. 49-letnia Jennifer Aniston przyłapana na błogim relaksie w bikini!

Niefortunne zdjęcia Jennifer Aniston bez stanika trafiły do internetu. Chyba wiemy więcej niż powinniśmy

Jennifer Aniston na pierwszej okładce po rozstaniu z mężem! Tak seksowna nie była nigdy!


Jennifer Aniston jest na okładce magazynu InStyle

Jennifer Aniston jest na okładce magazynu InStyle

Jennifer Aniston w sesji dla InStyle

Jennifer Aniston w sesji dla InStyle

Jennifer Aniston w sesji dla InStyle

Jennifer Aniston w sesji dla InStyle

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×