Były mąż Jennifer Aniston zadzwonił na 911. Niepokojąca rozmowa wypłynęła do sieci

Justin Theroux

Justin Theroux

Justin Theroux jest na skraju wyczerpania wojną, która trwa w jego sąsiedztwie. Agresywny mężczyzna nie daje nikomu spokoju i grozi swojej żonie. Gwiazdor walczy o sprawiedliwość i ukaranie sprawcy przemocy.

Trwająca od trzech lat wojna Justina Therouxa z sąsiadem staje się coraz brzydsza. Aktor twierdzi, że ten groził swojej żonie, a nawet nagrał awanturę. Całą sprawę skierował do sądu, domagając się ukarania sprawcy przemocy domowej.

Justin Theroux walczy z agresywnym sąsiadem

Akt prawny został złożony przez aktora, a uzyskany przez TMZ , domaga się kary cywilnej lub karnej dla jego sąsiada z Nowego Jorku, Normana Resnicowa, ponieważ jego wybuchy gniewu naruszają wcześniej wydany nakaz sadu ustanowiony w ramach toczących się w budynku gdzie mieszka Theroux sporów.

Justin twierdzi, że Resnicow nie może nękać ani zastraszać potencjalnych świadków w tej sprawie, w tym innych mieszkańców budynku włączając w to jego 71-letnia żonę.

Gwiazdor twierdzi, że słyszał, jak sąsiad wielokrotnie groził jej przemocą, odkąd gubernator Cuomo wydał w marcu nakaz pozostania w domu w związku z pandemia koronawirusa. Mówi, że 2 dni potem Resnicow zamknął swoją żonę z domu, ponieważ był wściekły, że nie nosiła maski, i ze złością krzyczał na nią, że wyszła.

Justin nagrał ten incydent, a także drugi później tej nocy, kiedy powiedział, że słyszał, jak sąsiad wybucha wściekłością na żonę w ich domu. Resnicow usłyszał potem na policji, jak na nagraniach nazywa ją głupią kobietą i pier*** kretynem … Justin mówi, że obawiał się o jej bezpieczeństwo i wezwano policję.

Około miesiąca później, 30 kwietnia, miał miejsce kolejny incydent, który skłonił Therouxa do wezwania policji, ale Resnicow udawał, że nie ma go w domu, kiedy przybyli.

Następnie, wieczorem 3 maja, Justin twierdzi, że usłyszał głośny atak Resnicowa na żonę i zaczął to nagrywać. Zgodnie z nim sąsiad jest zły, że jego żona chce wyjść, i mówi jej …

Nie, nie zrobisz tego, bo wybiję ci zęby. Nie, siadasz na swoim pie*** miejscu, Usiądź na swoim pieprzonym miejscu i obejrzyj program – wrzeszczał.

Resnicow oskarża ją o wychodzenie z głupoty, ponieważ słucha podcastów i dodaje:

Usiądź i zamknij się. Nigdzie nie jedziesz. Nigdzie nie jedziesz. Nie będziesz – będziesz patrz. Chcesz to? Chcesz wybite zęby? Wybiję twoje pier*** zęby.

Theroux mówi, że ponownie zadzwonił pod 911 i przyjechała policja, ale nie zna szczegółów ich spotkania z Resnicowem.

Aktor twierdzi, że inni mieszkańcy budynku złożyli oświadczenia pod przysięgą, mówiąc, że te incydenty mogą być traumatyczne, a Justin twierdzi, że wybuchy gniewu sąsiada wywołały u niego lęk, który trwa długo po zakończeniu samych incydentów.

Zwraca się do sądu o wyrok dla Resnicowa i nałożenie na niego grzywny lub więzienia. Ta paskudna walka między sąsiadami trwa od 3 lat, ale podczas pandemii weszła na kolejny poziom.

Aktor, po traumatycznych doświadczeniach zaapelował na swoim Instagramie, żeby świadkowie przemocy domowej reagowali i zgłaszali nadużycia.


Justin Theroux - apel na Instagramie

Justin Theroux - apel na Instagramie

Justin Theroux - Instagram

Justin Theroux - Instagram

Justin Theroux - Instagram

Justin Theroux - Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×