Szukaj

Justin Bieber podbija Instagram zdjęciem z niemowlakiem. Rodzina gwiazdora właśnie się powiększyła

Justin Bieber

Justin Bieber

Justin Bieber pokazał zdjęcie z dzieckiem, a jego fani wprost oszaleli. W komentarzach nie brakuje pytań o ciążę Hailey. Kim jest dla muzyka uroczy chłopiec?

Justin Bieber jest bożyszczem nastolatek. Zaczynał karierę, mając kilkanaście lat. Zachwyca swoim melodyjnym głosem, a każda jego kolejna piosenka staje się wielkim hitem. Oczywiście nie bez znaczenia jest też jego uroda, na której punkcie oszalało potężne grono dziewczyn. Blond włosy, brązowe oczy i wysportowane ciało robią na nich ogromne wrażenie.

Wybranką serca Justina jest Hailey Baldwin. Z modelką zaczął spotykać się po rozstaniu ze swoją młodzieńczą miłością – Seleną Gomez. Uczucie jako połączyło go z córką znanego aktora, okazało się na tyle silne, że zakochani szybko postanowili sformalizować swój związek. Najpierw pobrali się w urzędzie, a rok później przysięgali sobie przed Bogiem.

Paparazzi cały czas bardzo pilnie śledzą każdy krok młodych małżonków. Ostatnio media donosiły o ciąży Hailey, a Justin swoją wypowiedzią w jednym z wywiadów tylko podbił te plotki.

Będę miał tyle dzieci, ile Hailey zechce urodzić. Chciałbym mieć małe plemię. Ale to jej ciało i cokolwiek ona postanowi, tak się stanie. Myślę, że też chciałaby mieć kilkoro dzieci. Co najmniej dwoje lub troje – mówił w „The Ellen DeGeneres Show”.

Równie szybko jednak ostudził entuzjazm fanów:

Myślę, że Hailey nadal ma pewne rzeczy, które chce osiągnąć jako kobieta. Uważam, że po prostu nie jest jeszcze gotowa, by zostać mamą. W mojej ocenie jest to w porządku.

Justin Bieber pokazał zdjęcie z dzieckiem

Chociaż Justin powiedział, że w najbliższym czasie nie planują z żoną powiększenia rodziny, to i tak fani oraz paparazzi są bardzo czujni w tym temacie. Zwłaszcza gdy w social mediach pojawiają się takie zdjęcia jak dzisiaj.

Wykonawca hitu Boyfriend opublikował kadr, na którym trzyma na rękach uroczego chłopca. Okazuje się, że ten słodki chłopiec jest jego siostrzeńcem. Jakiś czas temu rodzina Hailey Bieber powiększyła się o kolejnego potomka, który – jak wierzy Justin – za jakiś czas może nieźle namieszać:

Ten mały chłopiec zmieni świat… Kocham cię siostrzeńcu – napisał piosenkarz.

Pod postem niemal natychmiast pojawiło się tysiące komentarzy, a wielu fanów dopytuje o to, kiedy ich idol zdecyduje się zostać ojcem.

  • Bardzo Ci pasuje taki maluszek.
  • Justin chyba pora na własne dziecko.
  • Byłbys super tatą. Wasze dzieci byłyby śliczne.
  • To kiedy własne? Synek Ci pasuje – czytamy.

Wygląda na to, że muzyk nie uniknie kolejnych pytań o pierworodnego. Trzeba jednak przyznać, że z bobaskiem mu do twarzy.


Justin Bieber z siostrzeńcem

Justin Bieber z siostrzeńcem

Hailey Bieber z siostrzenicą

Hailey Bieber z siostrzenicą

Justin Bieber i Hailey Bieber - sylwester 2020

Justin Bieber i Hailey Bieber - sylwester 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×