Szukaj

Justin Bieber przyznał się do błędu przed ślubem. Teraz ostrzega innych: „Gdybym mógł cofnąć czas…”

Justin Bieber

Justin Bieber

Justin i Hailey Bieber odpowiadali na pytania fanów. Nie zabrakło takich, które dotykały bardzo intymnych sfer życia. Gwiazdor zdradził także, co by zmienił, gdyby mógł cofnąć czas. 

Justin Bieber zrobił światową karierę już jako nastolatek i nie schodzi ze szczytu po dziś dzień. Pokochały go młode dziewczyny na całym świecie. Media co rusz rozpisywały się o jego podbojach sercowych. Był w głośnym związku z Seleną Gomez, który nie skończył się najprzyjemniej. Jednak ostatecznie zdobyła go Hailey Baldwin i to z nią teraz wiedzie szczęśliwe życie małżeńskie. Wzięli dwa śluby – cywilny i kościelny. Oba, ze względu na rozmach i oddźwięk, przeszły już do historii. Obecnie para prowadzi wspólne życie, a w czasie kwarantanny jest bardzo aktywna w social mediach

Justin Bieber zdradził, co zmieniłby, gdyby mógł cofnąć czas

Justin Biebier i jego żona Hailey zrobili serial na Facebooku, zatytułowany The Biebers on Watch, i odpowiadali na pytania fanów. W odcinku szóstym gwiazdor zdradził, co zmieniłby, gdyby mógł cofnąć czas.

Prawdopodobnie wiele rzeczy bym zmienił. Niczego nie żałuję, ponieważ myślę, że dzięki temu jesteś tym, kim jesteś, i uczysz się na podstawie różnych wydarzeń. Gdybym mógł wrócić i nie musiałbym ponieść poważnych konsekwencji, zmieniłbym to, że prawdopodobnie wstrzymałbym się od współżycia, aż do małżeństwa – powiedział Justin – Wiem, że to brzmi jak szaleństwo, ale dziś już wiem, że seks może być mylący, kiedy jesteś aktywny seksualnie z kimkolwiek.

Niekoniecznie ze słowami męża zgodziła się Hailey  i dodała:

Nie wiem, czy powiedziałabym to samo, ale mieliśmy różne doświadczenia ze wszystkim. Zgadzam się jednak z faktem, że bycie aktywnym w sferze fizycznej, może czasem sprawiać, że sprawy stają się bardziej skomplikowane, mylimy miłość z pożądaniem.

Któż by się spodziewał, że dawny zdobywca pięknych kobiet, dzisiaj żałuje licznych podbojów.

Ask Me Anything Live Week 2 with The Biebers

Opublikowany przez Justin Bieber Piątek, 15 maja 2020


Justin Bieber i Haily Baldwin na ściance

Justin Bieber i Haily Baldwin na ściance

Justin Bieber – Calvin Klein 2020

Justin Bieber – Calvin Klein 2020

Justin Bieber i Haily Baldwin na ściance

Justin Bieber i Haily Baldwin na ściance

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×