Mocny zarost i dredy. Justin Bieber pokazał się totalnie odmieniony

Justin Bieber

Justin Bieber

Justin Bieber dodał post na Instagramie, w którym pochwalił się nowym wizerunkiem. Od niedawna nosi mocny zarost i dredy. Internauci nie ukrywają zaskoczenia.

Justin Bieber bardzo wcześnie rozpoczął karierę. Gdy miał zaledwie 14 lat, został zauważony przez Scootera Brauna, który następnie objął funkcję jego menedżera. Rok później wypuścił singel One Time, który promował debiutancki minialbum pt. My World. Krążek okazał się hitem i błyskawicznie uzyskał status platynowej płyty za sprzedaż powyżej miliona egzemplarzy na teremie USA.

Kariera Justina Biebera nabrała rozpędu. Jego piosenki zaczęły się pojawiać w rozgłośniach radiowych na całym świecie, co przyniosło mu ogólnoświatową rozpoznawalność. To jednak negatywnie odbiło się na psychice gwiazdora, który przez pewien czas był uzależniony od narkotyków i alkoholu, a także trafił do więzienia.

Piosenkarz został aresztowany w 2014 roku pod wieloma zarzutami, w tym m.in. za jazdę pod wpływem procentów, a także bez ważnego prawo jazdy. Gdy go zatrzymano, miał zaledwie 19 lat. Po latach, gdy wygrał z nałogami, wie, że pobyt za kratami był cenną lekcją, jaką musiał odebrać:

Nie jestem dumny z tego, w jakim miejscu w życiu byłem. Byłem zraniony, nieszczęśliwy, zdezorientowany, zły, nierozumiany i zły na Boga. Wszystko po to, by uświadomić sobie, że Bóg wysłał mnie w długą podróż. Od tego momentu wiem, że Bóg był wtedy tak blisko mnie, jak jest teraz. Zachęcam was, abyście „pozwolili swojej przeszłości przypomnieć sobie, jak daleko Was On zaprowadził. Nie pozwól, by wstyd zrujnował aktualny dzień. Niech przebaczenie Jezusa przejmie kontrolę w Waszych życiach.

Justin Bieber w dredach i brodzie. Jak wygląda?

Od kilku lat Justin Bieber jest szczęśliwy u boku swojej żony, Hailey. Chociaż są małżeństwem z krótkim stażem (pobrali się w 2018 roku), przeszli trudną próbę. Piosenkarz w rozmowie z GQ powiedział, że pierwszy rok po ślubie wcale nie był tak sielankowy, jak mogłoby się wydawać:

Pierwszy rok małżeństwa był naprawdę ciężki. Wynikało to z traumy i po prostu braku zaufania – powiedział w rozmowie z magazynem.

Zakochanym udało się jednak pokonać kryzys i dziś darzą się ogromną miłością, której nie ukrywają. Co jakiś czas udostępniają wspólne zdjęcia w social mediach, na których widać, że bardzo się kochają. Nie są to jednak jedyne treści, które publikują. Niedawno Justin Bieber dodał kolejne selfie i zaskoczył swoich fanów. Pochwalił się nowym wizerunkiem – od niedawna nosi mocny zarost i dredy.

Metamorfoza gwiazdora podzieliła internautów. Gdy jedni są nią zachwyceni, inni uważają, że ta zmiana nie jest korzystna:

  • Jestem naprawdę rozczarowana, że widzę Cię w takim wydaniu. Bardzo niekorzystnie.
  • Jak dla mnie bomba. Zmiany są potrzebne.
  • To naprawdę Ty? Wow, jesteś jeszcze przystojniejszy niż wcześniej.
  • Okropieństwo, nie mogę patrzeć na tę metamorfozę. Masakra.

Podoba się wam nowy wizerunek Justina Biebera?


Justin Bieber w dredach i mocnym zaroście

Justin Bieber w dredach i mocnym zaroście

Justin Bieber - tatuaże

Justin Bieber - tatuaże

Justin Bieber

Justin Bieber

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×