Szukaj

Justin Bieber uczcił rocznicę ślubu z Hailey, niepublikowanym zdjęciem z uroczystości. Zjawiskowo!

Justin Bieber i Hailey Bieber ślub

Justin Bieber i Hailey Bieber ślub

Justin Bieber pięknym wpisem uczcił rocznicę ślubu z Hailey. Post opatrzył niepublikowanym dotąd zdjęciem z uroczystości.

Justin Bieber i Hailey Baldwin rok temu wzięli ślub kościelny. Para powiedziała sakramentalne tak w otoczeniu przyjaciół i rodziny. Zakochani pobrali się w urokliwym miejscu – w Palmetto Bluff w Południowej Karolinie. Hailey wystąpiła aż w trzech kreacjach, o których bardzo długo rozpisywały się kolorowe gazety.

Czas płynie nieubłaganie i właśnie minął rok od tego medialnego wydarzenia.

Justin Bieber uczcił rocznicę ślubu z Hailey

Justin Bieber i jego piękna żona Hailey Bieber są obecnie idolami milionów młodych fanów na całym świecie. Pierwszy raz pobrali się 13 września 2018 roku. Był to ślub cywilny. Nie ukrywali jednak, że bardzo chcą także złożyć przysięgę przed Bogiem, bo dla obojga wiara jest bardzo ważna. Mimo że kilkakrotnie musieli przekładać uroczystość, w końcu dopięli swego i stanęli przed ołtarzem.

Właśnie minął rok od tego wydarzenia, a Justin nie zapomniał o tym, żeby napisać kilka miłych słów do ukochanej żony. Post opatrzył niepublikowanym dotąd zdjęciem z uroczystości.

Hailey Bieber. Mam szczęście być TWOIM mężem! Uczysz mnie tak wiele każdego dnia i robisz ze mnie lepszego człowieka! Zobowiązuję się do końca naszego życia, abyś mogła być taką kobietą, do której bycia Bóg cię powołał! Pragnę umożliwić Ci spełnienie wszystkich Twoich najśmielszych marzeń! Obiecuję, że zawsze stawiam cię na pierwszym miejscu!! Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy moja piękna słodka dziewczyno – napisał.

Z życzeniami pośpieszyli liczni fani pary:

  • Jesteście dla siebie stworzeni.
  • Szczęścia na zawsze!
  • Wszystkiego dobrego, gołąbeczki.
  • Pięknie wam razem. Wszystkiego najlepszego! – piszą.

Wygląda na to, że Justin i Hailey to bratnie dusze i czeka ich długa i szczęśliwa przyszłość.


Justin Bieber uczcił rocznicę ślubu

Justin Bieber uczcił rocznicę ślubu

Hailey Bieber w sukni Very Wang na weselu

Hailey Bieber w sukni Very Wang na weselu

Hailey Bieber w sportowych butach na weselu

Hailey Bieber w sportowych butach na weselu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×