Szukaj

Ociekający luksusem dom Justina Biebera sprzedany za cenę poniżej oczekiwań. Kupujący nieźle się obłowił

Dom Justina Biebera i Hailey Baldwin

Dom Justina Biebera i Hailey Baldwin

Justin i Hailey Bieberowie sprzedali swój dom po roku od przedstawienia oferty. Stracili okrągłą sumkę, ale w końcu się udało znaleźć nabywcę nieruchomości.

Justin Bieber i Hailey Baldwin dwa razy brali ślub. Po raz pierwszy swój związek zalegalizowali w urzędzie, a w zeszłym roku złożyli przysięgę przed Bogiem. Podczas drugiego ślubu młodej parze towarzyszyło wielu gości, wśród których nie brakowało gwiazd. To one chętnie dzieliły się z internautami zdjęciami z uroczystości, pokazywały wystawne przyjęcie i zakochanych w sobie po uszy nowożeńców.

Zobacz także: Justin Bieber pochwalił się łóżkowymi sekretami. Opowiedział o intymnym życiu z Hailey

Obecnie małżonkowie prowadzą spokojne życie, realizując zawodowe projekty i trzymają się z dala od skandali czy mediów. Właśnie prasę obiegły wieści, że sprzedali swój dom. Ile musiał zapłacić nabywca?

Hailey i Justin Bieber sprzedali dom

Justin Bieber i jego żona Hailey Bieber w końcu spieniężyli swoją posiadłość w Beverly Hills po tym, jak czekali na nabywcę przez ponad rok. Według Los Angeles Times dom o powierzchni 6132 stóp kwadratowych ma pięć sypialni, siedem łazienek, kino domowe, bibliotekę oraz basen, bar i piwnicę z winami. Wartość luksusowej posiadłości szacowana jest na 8,5 mln dolarów (ponad 33 mln zł).

26-letni piosenkarz kupił dom właśnie za tę cenę pod koniec 2018 roku, w październiku 2019 roku ogłosił, że chce go sprzedać.

Myślę, że chcę sprzedać swój dom w Beverly Hills, kto tego chce? – zapytał na Instagramie ze zdjęciem domu.

Kilka dni później umieścił kolejny post:

Sprzedam go ze wszystkimi meblami. Złóż Ofertę.

People donosi, że Bieberowie właśnie sprzedali nieruchomość z pełnym wyposażeniem za 7,955 miliona dolarów, tracąc 545 tys. dolarów.

Justin i Hailey wydali 26 milionów dolarów na nową rezydencję w Los Angeles, którą kupili latem 2020 roku. Nowy dom jest prawie dwukrotnie większy i ma 11 145 stóp kwadratowych. Jest piękny, bardzo luksusowy i oczywiście posiada basen. Poprzednią właścicielką była Madonna, która włożyła sporo pracy w dopieszczenie posiadłości.


Dom Justina Biebera sprzedany

Dom Justina Biebera sprzedany

Dom Justina Biebera sprzedany

Dom Justina Biebera sprzedany

Dom Justina Biebera sprzedany

Dom Justina Biebera sprzedany

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×