Szukaj

Justin Bieber i Hailey Baldwin wybrali datę ślubu! Wiemy, kiedy powiedzą sakramentalne „tak”

Justin Bieber Hailey Bieber - ślub kościelny. Kiedy?

Justin Bieber Hailey Bieber - ślub kościelny. Kiedy?

Hailey Baldwin, a właściwie Bieber i Justin Bieber pobrali się 13 września 2018 roku. Był to jednak ślub cywilny. Oboje bardzo pragną złożyć przysięgę przed Bogiem. W końcu udało im się ustalić datę. Zobaczcie, kiedy para ponownie się pobierze. 

Justin Bieber i jego piękna żona Hailey Bieber są obecnie idolami milionów młodych fanów na całym świecie. Para stała się niezwykle popularna oraz rozpoznawalna. Pobrali się 13 września 2018 roku. Podobno muzyk był bardzo podekscytowany. Początkowo plotkowano, że Bieber i Baldwin pobiorą się raczej w Kanadzie, skąd pochodzi wokalista, dlatego nie dawano wiary pogłoskom o zawarciu związku.

Hailey początkowo zaprzeczała, ale zarówno portal TMZ, jak i magazyn People potwierdzili ich ślub. Dziennikarzom udało się nawet dotrzeć do dokumentów sądowych, potwierdzających zawarcie związku małżeńskiego. Potem oboje przyznali się do wszystkiego, ale podkreślili, że nie czują się jeszcze małżeństwem, ponieważ nie powiedzieli sobie „tak” przed Bogiem. Młodzi nie ukrywają, jak bardzo ważna jest w ich życiu wiara. Hailey zmieniła również nazwisko na Bieber.

Zobacz: Justin Bieber po latach przeprosił Taylor Swift! Nie wierzymy w to, co czytamy!

View this post on Instagram

Go best friend that’s my best friend

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Justin Bieber i Hailey Bieber: ślub kościelny. Znamy datę

O tym, że Justin Bieber i Hailey Bieber chcą wyprawić wesele wiadomo było od dawna. Oboje często i chętnie mówią o swojej wierze w Boga, więc decyzja o ślubie kościelnym nikogo raczej nie zdziwiła. Serwis TMZ uważa, że ślub odbędzie się we wrześniu. To ważny miesiąc dla pary, ponieważ 13 września 2018 roku Justin Bieber i Hailey Bieber wzięli ślub cywilny. Podobno celebryci chcą połączyć zaślubiny w Kościele z pierwszą rocznicą. Anonimowe źródła podają, że w przyszłym tygodniu wokalista i modelka chcą rozesłać już pierwsze zaproszenia.

Justin Bieber i Hailey Bieber ślub kościelny podobno przekładali kilkakrotnie. Okazało się, że słynna para ma pewne problemy z zorganizowaniem ceremonii, a wszystko przez to, że wszyscy, zarówno oni, jak i ich najbliżsi, mają bardzo napięte harmonogramy.

Chcą być pewni, że na uroczystości pojawią się najważniejsze osoby w ich życiu. Nie ma pośpiechu. Wzięli już ślub cywilny, ale nie mogą się doczekać, aż będą celebrować swoje małżeństwo w gronie najbliższych – napisał magazyn People.

Okazuje się, że Justin Bieber i Hailey Bieber ślub kościelny mogą wziąć już w przyszłym miesiącu.

Zobacz: Bartłomiej Misieiwcz planuje ślub! Jego młodsza wybranka właśnie przyjęła oświadczyny. Kiedy odbędzie się ceremonia?

Justin Bieber i Hailey Bieber – jaka jest historia ich związku? 

Hailey Baldwin i Justin Bieber poznali się w 2009 roku poprzez ojca Hailey, za kulisami programu Today. Skomplikowana historia ich relacji rozpoczęła się jednak pięć lat później. Justin zakończył wtedy czteroletni związek z Seleną Gomez. Początkowo muzyk i modelka uparcie utrzymywali, że nic ich nie łączy. Ich domniemana przyjaźń trwała do czasu, aż w 2015 roku spędzili razem Sylwestra i na początku stycznia 2016 r. piosenkarz opublikował na Instagramie zdjęcie całującej się pary. Potem się rozstali.

Jesienią 2017 roku Justin Bieber i Selena Gomez wrócili do siebie, jednak ich relacja nie przetrwała. W marcu, za namową własnej matki, Selena zerwała z idolem nastolatek. W tym samym czasie plotkowało się o związku Hailey Baldwin i Shawna Mendesa. Po czterech tygodniach od odnowienia związku Justin Bieber i Hailey Baldwin zaręczyli się podczas wakacji na Bahamach na początku lipca 2018 roku. Blondynka otrzymała pierścionek zaręczynowy warty prawie pół miliona dolarów. Ślub cywilny miał miejsce 13 września 2018 roku.

Zobacz: Philipp Plein wypuścił nagie zdjęcia polskiej kochanki na koszulkach! I to tuż po jej ślubie! Zemsta?

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on


Justin Bieber i Hailey Baldwin - Vogue US

Justin Bieber i Hailey Baldwin - Vogue US

Justin Bieber i Hailey Baldwin - Vogue US

Justin Bieber i Hailey Baldwin - Vogue US

Hailey Baldwin i Justin Bieber wzięli ślub?

Hailey Baldwin i Justin Bieber wzięli ślub?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×