Przyjaciele martwią się o przyłapanego na przestępstwie Justina Biebera. To początek poważnych problemów

Justin Bieber

Justin Bieber

Jusitn Bieber ma kłopoty? Jego przyjaciele bardzo się martwią, że wraca do złych nawyków sprzed lat. Został przyłapany na kupowaniu narkotyków.

Zdolności wokalne sprawiły, że Justin Bieber stał się niezwykle popularny na całym świecie już w bardzo młodym wieku. Tłumy fanek znają słowa każdej jego piosenki na pamięć. Jednak w 2015 roku zdecydował odwiesić mikrofon. Na powrót do studia muzycznego słuchacze musieli czekać aż 5 lat. W 2020 roku artysta wydał album Changes. Zainspirowała go żona – Hailey Bieber.

Niedawno miała miejsce premiera jego kolejnego krążka – Justice. Fani są zachwyceni, ale przyjaciele artysty mątwią się o niego. Zaobserwowali niepokojące ich objawy. Co się dzieje z artystą?

Dlaczego przyjaciele martwią się o Justina Biebera?

Justin Bieber przyznał się, że w przeszłości miał problemy z używkami. W autobiograficznym serialu dokumentalnym Seasons wokalista opowiedział o swoim nałogu. Zaczął palić marihuanę i brać leki w wieku 13 lat, a kilka lat później otarł się o śmierć.

To było przerażająco straceńcze – wyznał Justin Bieber w odcinku „The Dark Season”, swojej dziesięcioodcinkowej serii, którą można oglądać na YouTubie. Wokalista zwierzył się z uzależnienia od marihuany i leków przeciwbólowych, które rozpoczęło się, gdy miał zaledwie 13 lat– Gdy budziłem się rano, pierwszą rzeczą, o której myślałem, były narkotyki – opowiadał Bieber.

Nie skończyło się jednak na miękkich używkach. W najgorszych chwilach nałogu Bieber sięgał po extazy i grzybki halucynogenne. Ochroniarze muzyka musieli w nocy sprawdzać, czy wciąż oddycha. Był bowiem na granicy przedawkowania.

Byłem młody, więc miałem prawo do tego, żeby popełniać błędy. Ale w przeciwieństwie do wielu moich rówieśników miałem dużo pieniędzy. Mogłem kupić sobie wszystko – mówił Bieber, podkreślając, że miliony nie dały mu szczęścia.

Wszystko to spowodowało, że Bieber ma problemy natury psychicznej — miewa ataki paniki, stany lękowe i epizody depresyjne. Jest pod stałą opieką specjalistów, a także używa komory hiperbarycznej, gdy jest zestresowany. Budował też toksyczne relacje, jak choćby głośny związek z Seleną Gomez. Wytchnienie znalazł u boku Hailey, to ona sprowokowała go do zmian.

Nie chciała mieć ze mną nic wspólnego, dopóki nie zwalczę uzależnienia – wyznał Bieber.

Po ślubie Justin zrobił sobie przerwę od show-biznesu. Wydawałby się, że wypoczęty wraca z owym materiałem, ale jego przyjaciele się martwią. Bieber został przyłapany, jak kupuje narkotyki. Obawiają się, że wróci do nałogu.

National Enquirer donosi, że wydał ponad 1000 dolarów na marihuanę i inne używki. Przypomina, że artysta często palił jointy i głośno o tym mówił. Te doniesienia napawają niepokojem, bo bliskim wydawało się, że muzyk ma już swoje życie pod kontrolą. Czy gwiazdor wróci do narkotyków?


Justin Bieber w dredach i mocnym zaroście

Justin Bieber w dredach i mocnym zaroście

Justin Bieber - tatuaże

Justin Bieber - tatuaże

Justin Bieber - tatuaże

Justin Bieber - tatuaże

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×