Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

Pryszczaty Justin Bieber zachwyca zakochane w nim fanki! Jego ostatnie zdjęcia nie są najpiękniejsze!

Justin Bieber Instagram


Justin Bieber ma poważne problemy ze skórą

Jakiś czas temu na swoim Instagramie Justin Bieber postanowił zrobić relację na żywo i odpowiedział na kilka pytań, które zadali artyście jego fani.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że twarz Biebera wyglądała trochę inaczej, niż zdążyliśmy się do tego przyzwyczaić.

Jak mogliśmy zaobserwować na nagraniach z live’a, młody wokalista ma bardzo poważne problemy ze skórą i niedoskonałościami na twarzy. A oprócz tego, na nagraniu fryzura Justina też pozostawiała wiele do życzenia.

Czerpiąc informację z zagranicznych mediów, wiemy, że Kanadyjczyk nie stroni od imprezowego stylu życia. Nadużywa alkoholu i innych środków odurzających, czego skutki możemy obserwować już dziś.

Mimo wszystko, patrząc na reakcje i komentarze fanów piosenkarza, kłopoty z nadmiernym trądzikiem i niedoskonałościami na twarzy Justina nie zniechęciły jego sympatyków do ekscytowania się wyglądem młodego artysty. To się nazywa prawdziwa miłość do idola!

Miejmy nadzieję, że problemy skórne Justina są przejściowe i następnym razem pokaże się fanom w znacznie lepszej formie.

Justin Bieber w nowej fryzurze. Pozuje z… tygrysem [INSTAGRAM]

Justin Biber ma poważne problemy ze skórą

Justin Bieber ma poważne problemy ze skórą

 

 

Lubisz Justina Biebera?Komentarzy: 7


Oliwia | 16 września 2017, 23:11

jakim trzeba być idiotą żeby takie coś napisać, puknijcie się w łby i zacznijcie rozumieć to ŻE TRĄDZIK TO NORMALNA LUDZKA RZECZ I NAWET DBAJĄC O SKÓRĘ LUDZIE SIĘ Z NIM ZMAGAJĄ 🙂 on nie jest wybrykiem natury a normalną osobą, która też może mieć niedoskonałości i głupie nieułożone włosy po wstaniu z łóżka, pozdrawiam


Wiciulka_11_ | 14 września 2017, 20:43

Ja jestem fanką Justina Biebera i nic mi nie przeszkadza każdy będzie miał trądzik
Hehe
I love you Justin Bieber
♥️♥️♥️


Obojętna | 13 września 2017, 18:20

Przecież to, że Justin ma problem z trądzikiem nie oznacza tego , iż zniechęci on tym swoich PRAWDZIWYCH fanów. Sądzę, że to dobrze, że pokazuje na nagraniach siebie, tego PRAWDZIWEGO szalonego Justina (którego my szansę eraz poznać), a nie kogoś kim musi być by stworzyć sobie reputację bogacza , któremu zależy tylko na kasie swoich fanek fanek. Przecież wszyscy jesteśmy tylko ludźmi…


Gość | 13 września 2017, 15:57

Jak dojrzeje bimberek to mu przejdzie. Talent to nie wszystko, trzeba mieć trochę oleju w głowie.


Gość | 13 września 2017, 15:40

Po prostu ma trądzik i tyle ale poważny problem co drugi ma trądzik i co


Gość | 13 września 2017, 12:11

Takie zdjęcia pokazują że jest zwykłym człowiekiem jak każdy z nas, ma wszystko czytaj kasę- ale jest tylko człowiekiem


Gość | 13 września 2017, 08:35

Za dużo używek


Dodaj komentarz
×