Justin Bieber pochwalił się nowym zdjęciem z żoną. Internauci gratulują ciąży, Hailey reaguje. I wszystko jasne

Justin Bieber i Hailey Bieber

Justin Bieber i Hailey Bieber

Justin Bieber na Instagramie pochwalił się nowym zdjęciem z żoną. Internauci w komentarzach zaczęli gratulować ciąży. Hailey nie pozostawiła tego bez reakcji. Sprawdźcie, co napisała.

Justin Bieber w bardzo młodym wieku stał się rozpoznawalny. Gdy miał zaledwie 14 lat, postawił pierwsze kroki w show-biznesie. W krótkim czasie zyskał ogólnoświatową popularność. To jednak negatywnie wpłynęło na jego psychikę. W 2014 roku został aresztowany pod wieloma zarzutami, w tym m.in. za jazdę pod wpływem alkoholu, a także bez ważnego prawa jazdy. Wówczas miał 19 lat.

Od tego momentu minęło kilka lat. Piosenkarzowi udało się wygrać z nałogami. Wie też, że pobyt za kratami, był dla niego cenną lekcją, którą musiał odrobić:

Nie jestem dumny z tego, w jakim miejscu w życiu byłem. Byłem zraniony, nieszczęśliwy, zdezorientowany, zły, nierozumiany i zły na Boga. Wszystko po to, by uświadomić sobie, że Bóg wysłał mnie w długą podróż. Od tego momentu wiem, że Bóg był wtedy tak blisko mnie, jak jest teraz. Zachęcam was, abyście „pozwolili swojej przeszłości przypomnieć sobie, jak daleko Was On zaprowadził. Nie pozwól, by wstyd zrujnował aktualny dzień. Niech przebaczenie Jezusa przejmie kontrolę w Waszych życiach.

Justin Bieber pokazał nowe zdjęcie z żoną. Hailey Bieber jest w ciąży?

Justin Bieber od trzech lat nie tylko spełnia się zawodowo, ale także jest szczęśliwym mężem. W 2018 roku zalegalizował związek z modelką, Hailey. Chociaż są małżeństwem z krótkim stażem, przeszli trudną próbę. Gwiazdor w rozmowie z GQ wyjawił, że pierwsze miesiące po ślubie wcale nie były taką sielanką:

Pierwszy rok małżeństwa był naprawdę ciężki. Wynikało to z traumy i po prostu braku zaufania – powiedział w rozmowie z magazynem.

Na szczęście zakochanym udało się przetrwać wszelkie przeciwności i dziś tworzą szczęśliwą relację. Ku uciesze fanów co jakiś czas w sieci pojawiają się ich wspólne zdjęcia, które są dowodem na to, że zakochani świetnie się czują w swoim towarzystwie. Dowodem może być zdjęcie, które Justin Bieber udostępnił w sieci. Siedzi u boku ukochanej, patrzą w tym samym kierunku.

Mama i tata – skomentował w opisie.

Opis zdjęcia zaintrygował internautów. Niektórzy odebrali to jako znak, że rodzina Bieberów wkrótce się powiększy;

 • Mama i tata? Czyżby dziecko było w drodze?
 • Można już gratulować? Bylibyście wspaniałymi rodzicami.
 • Piękne zdjęcie i ten podpis… Nie mogę się doczekać, aż będziecie rodzicami.

Gdy fala spekulacji na temat ciąży Hailey ruszyła, głos postanowiła zabrać sama zainteresowana. Zdementowała plotki, że spodziewa się dziecka:

Myślę, że powinieneś zmienić ten opis na „Psi tata i psia mama” zanim ktokolwiek źle to zrozumie.

Nie jest to pierwszy raz, gdy pojawia się temat ciąży Hailey Bieber. Jakiś czas temu na ten temat wypowiedział się Justin, który zdradził, kiedy dokładnie zostanie ojcem.


Justin Bieber i Hailey Bieber

Justin Bieber i Hailey Bieber

Justin i Hailey Bieber we Francji

Justin i Hailey Bieber we Francji

Justin Bieber i Hailey Bieber - sylwester 2020

Justin Bieber i Hailey Bieber - sylwester 2020

Komentarze

 • No name pisze:

  Ciekawe skąd te wnioski? Żyjesz z nimi? Nie. Więc skąd wiesz co czuje Hailey? Nie jesteś nią. Rozumiem, że możesz nie lubić JB ale to nie znaczy, że jest smarkaczem. Popełnił w życiu błędy ale przyznał się do nich i to właśnie one pomogły mu się stać lepszym człowiekiem. A co do ciąży. Nie każda ciąża jest planowana. W końcu antykoncepcja nie jest skuteczna w 100%. Podsumowując nie wypowiadaj się na czyjś temat poprzez pryzmat mediów albo tego czy kogoś lubisz bądź nie. To tak na przyszłość

 • Robert pisze:

  Życzę im wszystkiego dobrego, uwielbiam J.B 💪

 • Justin do bani pisze:

  Żal mi tej dziewczyny. On ciągle się na niej wyżywa. Podejrzewam, że ona już przejrzała na oczy i teraz chciałaby ale boi się od niego odejść. Nie ma mowy, żeby z nim zaciążyła. To nie jest kandydat na ojca. Ten smarkacz sam potrzebuje ojcowskiej ręki.

 • Michó pisze:

  No to teraz jej kumpela, ta od 818 lubiąca koszykarzy, jenner, tez będzie chciała zatrybić i wpakuje bookera w dzieciaka…

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×