Szukaj

Słodka zemsta? Nagie zdjęcia Justina Biebera trafiły na Instagram Seleny Gomez!

Zdjęcia nagiego Justina Biebera

Selena Gomez i Justin Bieber byli parą przez wiele lat – pół roku temu, po kilku rozstaniach i powrotach, definitywnie zakończyli swój związek, a piosenkarz znalazł pocieszenie w ramionach Hailey Baldwin. W czasie, gdy Justin i Selena byli razem, nie obyło się bez nietypowych akcji. Jednym z głośniejszych skandali było opublikowanie nagich zdjęć Biebera na Instagramie Gomez.

Przypomnijmy, że wszystko rozgrywało się w zeszłym roku. Wówczas piosenkarkę w popularnym portalu społecznościowym obserwowało 120 milionów użytkowników. To właśnie oni, w jeden z poniedziałkowych wieczorów, zobaczyli Justina w “stroju Adama”. Pod nagim zdjęciem autora hity Baby zamieszczono taki oto opis:

Patrzcie na krewetkę tego czarn%$#cha.

PR Seleny błyskawicznie zareagował na kompromitujący wpis, który zniknął po kilku minutach. Zdjęcia udało się także usunąć z większości amerykańskich portali, a w internecie krążą jedynie screeny, którymi co jakiś czas wymieniają się rozbawieni internauci.

To jednak nie Selena Gomez, a haker był odpowiedzialny za umieszczenie fotografii w sieci. Właśnie poznaliśmy tożsamość owego gagatka.

Kto opublikował nagie zdjęcia Justina Biebera?

Okazuje się, że za włamaniem się na konto gwiazdy stoi niejaka Susan Atrach, która niedawno usłyszała oskarżenie o cyberatak.

Hakerka pochodzi z New Jersy i ma 21 lat. Prawdopodobnie w latach 2015 – 2016 logowała się na konto Gomez ściągając na swój dysk wiele prywatnych materiałów, w tym także zdjęć wysyłanych w prywatnych wiadomościach. To także ona miała być odpowiedzialna za publikację nagich zdjęć Justina w internecie. Teraz grożą jej za to konsekwencje prawne.

Jak myślicie jaka kara byłaby dla niej najodpowiedniejsza?

Konto Seleny Gomez zostało zhakowane! Na jej profil trafiły nagie zdjęcia!

Dla nich nie ma granic intymności. Justin Bieber pokazał namiętne zdjęcie ze swoją narzeczoną! Poszli na całość

Hailey Baldwin nie przewidziała konsekwencji. Jej słowa o związku Justina Biebera i Seleny Gomez szokują: „Ona jest…”


Czy Selena Gomez jest seksowna?

×