Justin Bieber uczy się języka polskiego? Jeden szczegół na jego Instagramie wywołał wielkie poruszenie w sieci

Justin Bieber uczy się polskiego?

Justin Bieber uczy się polskiego?

Justin Bieber wywołał niezłe zamieszanie na swoim Instagramie. Jedna z jego relacji LIVE była opisana po polsku. Czyżby zaczął się uczyć naszego języka?

Justin Bieber razem ze swoją żoną Hailey Bieber włączyli się bardzo aktywnie w promowanie akcji #zostajewdomu. Bardzo dobrze zdają sobie sprawę z powagi sytuacji. Świat znalazł się na skraju katastrofy i tylko nasze odpowiedzialne zachowanie może go przed nią uchronić.

Justin Bieber uczy się języka polskiego?

Artysta pozostaje w domu, ale jest bardzo aktywny na social mediach. Prowadzi transmisje, publikuje ważne posty związane z tematyką koronawirusa. Pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami na całym świecie.

Kiedy kontaktuje się z internautami opowiada o tym, co sądzi na bieżące tematy, dzieli się przemyśleniami. Dociekliwi fani na jednym z jego zdjęć dopatrzyli się interesującego szczegółu. Jego polscy wielbiciele są zachwyceni, bo okazało się, że na screenie z jednego z live’ów jest akcent w naszym języku.

Pod postem zaroiło się od komentarzy. Internauci dopytują się, czy Bieber uczy się polskiego. Niektórzy z niedowierzaniem pytają, czy dobrze widzą.

  • Czy to po polsku?
  • Zacząłeś się uczyć polskiego?
  • Co to za język? – dopytują.

Niestety, nic z tych rzeczy. Justin póki co naszego języka nie zaczął się uczyć, a screen został wykonany przez jego polską fankę. Miłe natomiast jest to, że wybrał akurat ten, który pochodził od wielbicielki znad Wisły.

Zobacz także: Tu zamieszkają Justin Bieber z Hailey. Znaleźli ociekającą luksusem willę po Madonnie. Wnętrza są obłędne


Justin Bieber - screen z transmisji

Justin Bieber - screen z transmisji

Justin Bieber – Calvin Klein 2020

Justin Bieber – Calvin Klein 2020

Justin Bieber – Calvin Klein 2020

Justin Bieber – Calvin Klein 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×