Szukaj

Justin Bieber utrzymuje sekretny kontakt z Seleną Gomez. Wyciekły ich wiadomości. O czym ze sobą piszą?

Justin Bieber i Selena Gomez

Justin Bieber i Selena Gomez

Justin Bieber nadal potajemnie kontaktuje się z Seleną Gomez. Mimo całej otoczki skandalu wokół ich rozstania i pomimo wyraźnego zakazu ze strony żony. Niestety sekret się wydał, wyciekły ich wiadomości.

Justin Bieber zrobił światową karierę już jako nastolatek i nie schodzi ze szczytu po dziś dzień. Pokochały go młode dziewczyny na całym świecie. Media co rusz rozpisywały się o jego podbojach sercowych. Był w głośnym związku z Seleną Gomez, który nie skończył się najprzyjemniej. Jednak ostatecznie zdobyła go Hailey Baldwin i to z nią teraz wiedzie szczęśliwe życie małżeńskie.

Jednak o byłej ukochanej nie może zapomnieć, i mimo wyraźnego zakazu żony, ciągle utrzymuje z nią kontakt. Właśnie wyciekły ich wiadomości.

Justin Bieber potajemnie kontaktuje się z Seleną Gomez

Co jakiś czas kolorową prasę obiegają plotki, jakby w małżeństwie Bieberów był kryzys, a to przez to, że on nie potraf zapomnieć o Selenie Gomez. Cały świat obserwował zmagania tej pary – rozstawali się i wracali do siebie. Wygląda na to, że nie tylko piosenkarka opłaciła tę relację wielką traumą, ale także Justin nie może się wyzwolić z tamtych przeżyć. Nie ukrywa, że boryka się z problemami psychicznymi, i mimo że wydaje się być szczęśliwy u boku żony, to jednak szuka kontaktu z byłą dziewczyną.

Wiadomo także, że Selena po rozstaniu przeszła załamanie nerwowe i trafiła do szpitala psychiatrycznego. Bieber odnalazł nową miłość – w krótkim czasie wziął pierwszy ślub z Hailey Baldwin, a po dwunastu miesiącach drugi. Gomez przez cały ten czas dochodziła do równowagi. Niedawno wyznała, że cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową. Poddaje się terapii i w końcu wszystko zaczyna się u niej układać, jak trzeba.

Jednak tabloid donosi, ze pomimo traumy po związku i wyraźnej niechęci Hailey do kontaktów Justina z Gomez, para nadal potajemnie wysyła do siebie wiadomości. Informator mówi, że odnaleźli wspólną płaszczyznę do rozmów, którą są właśnie problemy ze zdrowiem psychicznym. Piszą do siebie między innymi o tym, jak sobie z nimi radzić. Wszytko pewnie do tej pory byłoby utrzymane w sekrecie, gdyby nie wyciekły ich wiadomości. Tak szczere rozmowy z byłą dziewczyną mogą oznaczać, że nad związkiem Biebera zawisły czarne chmury.


Selena Gomez i Justin Bieber wrócą do siebie?

Selena Gomez i Justin Bieber wrócą do siebie?

Justin Bieber, Selena Gomez

Fotografia: screen z dailymail.co.uk

Justin Bieber i Selena Gomez w 2011 roku

Justin Bieber i Selena Gomez w 2011 roku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×