Szukaj

Justin Bieber i Hailey na okładce „Vogue’a”. Pełna namiętności sesja rozpala wyobraźnię. Szczególnie zdjęcie bez bielizny

Hailey i Justin Bieber

Hailey i Justin Bieber

Justin Bieber i Hailey Bieber uczcili rocznicę ślubu namiętną sesją dla włoskiego Vogue'a. Zdjęcia rozpalają zmysły. 

Justin Bieber i jego żona Hailey Bieber są idolami milionów fanów na całym świecie. Pierwszy raz pobrali się 13 września 2018 roku. Był to ślub cywilny. Nie ukrywali jednak, że dla obojga wiara jest bardzo ważna, więc chcą także przysięgać przed Bogiem. Mimo że kilkakrotnie, z różnych powodów, musieli przekładać uroczystość, w końcu stanęli przed ołtarzem.

Od tego ważnego dla nich wydarzenia minął rok, a Justin nie zapomniał o tym, żeby napisać kilka miłych słów do ukochanej żony.

Hailey Bieber. Mam szczęście być TWOIM mężem! Uczysz mnie tak wiele każdego dnia i robisz ze mnie lepszego człowieka! Zobowiązuję się do końca naszego życia, abyś mogła być taką kobietą, do której bycia Bóg cię powołał! Pragnę umożliwić Ci spełnienie wszystkich Twoich najśmielszych marzeń! Obiecuję, że zawsze stawiam cię na pierwszym miejscu!! Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy moja piękna słodka dziewczyno – napisał.

Dodatkowo uczcili swoje święto piękną sesją dla włoskiego Vogue’a.

Justin Bieber i Hailey na zdjęciach we włoskim Vogue’u

Najgorętsza para ostatnich lat, jak nazywają ich fani, po raz kolejny udowodniła, że wspólne sesje to jest coś, co wychodzi im doskonale. Na zdjęciach do czasopisma aż kipi od namiętności. Zdjęcia są piękne, lekko erotyczne, ale nie przekraczają granicy dobrego smaku.

View this post on Instagram

Thanks Vogue Italia

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Internauci są przekonani o tym, że Bieberowie są stworzeni do wspólnych sesji, a fotografie z nimi w rolach głównych są magiczne. Pod postem Justina płynie fala komplementów z całego świata.

  • Cudowni. Najlepsza para ever.
  • Zakochałam się w tych zdjęciach.
  • Najgorętsza para roku.
  • Wspaniałe fotki.
  • Perfekcja!

Zajrzyjcie do naszej galerii.

 


Justin Bieber i Hailey w sesji dla Vogue'a

Justin Bieber i Hailey w sesji dla Vogue'a

Justin Bieber i Hailey w sesji dla Vogue'a

Justin Bieber i Hailey w sesji dla Vogue'a

Justin Bieber i Hailey w sesji dla Vogue'a

Justin Bieber i Hailey w sesji dla Vogue'a

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×