Szukaj

Justin Bieber świntuszy z Hailey w komentarzach. Szybko ostudziła rozpaloną do czerwoności wyobraźnię męża

Justin Bieber i Hailey

Justin Bieber i Hailey

Justin Bieber szykuje się do pierwszego od 3 lat koncertu na żywo. Zapowiedź tego, co będzie się działo, opublikował na Instagramie. Pierwsza zareagowała Hailey Bieber. Pikantna wymiana zdań między małżonkami.

Justin Bieber i Hailey Bieber mieli w ten weekend małą konwersację w komentarzach na Instagramie. Świadkami ich pikantnej wymiany zdań było tysiące fanów wokalisty. Widać, że między młodymi małżonkami ciągle iskrzy.

Justin Bieber i Hailey Bieber: pikantna wymiana zdań w komentarzach pod postem

Justin i Hailey dwa razy stanęli na ślubnym kobiercu. Po raz pierwszy swój związek zalegalizowali w urzędzie, a w zeszłym roku złożyli przysięgę przed Bogiem. Podczas drugiego ślubu młodej parze towarzyszyło wielu gości, wśród których nie brakowało gwiazd. To oni chętnie dzielili się z internautami zdjęciami z uroczystości, pokazywali wystawne przyjęcie i zakochanych w sobie po uszy nowożeńców.

Młodzi tworzą jeden z popularniejszych związków w show-biznesie. Interesują się nimi tabloidy, które co jakiś czas serwują czytelnikom ciekawostki i plotki na ich temat. Tak jak niedawno, kiedy jeden z nich ogłosił, że rodzina Bieberów się powiększy. Zresztą wieści o ciąży Hailey co jakiś czas obiegają kolorową prasę. Modelka, by uciąć wszelkie domysły, wydała oficjalne oświadczenie. Póki co, nie zostanie mamą.

Wiadomo jednak, że oboje pragną mieć dzieci. Justin stwierdził, że ich ilość będzie zależała od małżonki, bo on nie zamierza rozporządzać jej ciałem. Póki co jednak cieszą się sobą, a rozmowa w komentarzach na Instagramie jest dowodem, że ciągle między nimi nieźle iskrzy.

Wszystko zaczęło się, gdy wokalista opublikował wideo, na którym śpiewa – jest to zapowiedź, tego, co będzie się działo podczas jego pierwszego koncertu na żywo od 2017 roku, czyli w sylwestra z T-Mobile Presents New Year’s Eve Live With Justin Bieber.

Po tym, jak Justin opublikował zapowiedź tego, czego fani mogą oczekiwać po jego sylwestrowym koncercie, Hailey zostawiła komentarz.

Moja szczęka? Na podłodze – napisała.

Twoja szczęka jest też w innych miejscach, bądźmy szczerzy – odpisał dwuznacznie jej mąż.

OMG, proszę, idź spać – ostudziła zapędy Biebera Hailey.

To dowód na to, że między małżonkami ciągle iskrzy.


Justin Bieber i Hailey - komentarze pod postem na IG

Justin Bieber i Hailey - komentarze pod postem na IG

Justin Bieber i Hailey - komentarze pod postem na IG

Justin Bieber i Hailey - komentarze pod postem na IG

Justin Bieber i Hailey Bieber

Justin Bieber i Hailey Bieber

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×