Szukaj

Hailey wspomina pierwszy pocałunek z Justinem. Było romantycznie

Justin Bieber i Hailey Bieber

Justin Bieber i Hailey Bieber

Hailey Bieber opowiedziała o pierwszym pocałunku z Justinem. Kiedy miał miejsce? Gdzie piosenkarz zaprosił ją na jedną z randek i jak zareagowali na to jej rodzice?

Justin Bieber zdobył popularność już jako nastolatek. Od momentu, w którym jego piosenki zaczęły pojawiać się na listach przebojów, kolorowa prasa zainteresowała się jego życiem uczuciowym. Donosiła o związku z Seleną Gomez, który nie przetrwał próby czasu. Ostatecznie jego serce zdobyła Hailey Baldwin i to z nią tworzy szczęśliwe małżeństwo. Wzięli dwa śluby – cywilny i kościelny.

Hailey Bieber o pierwszym pocałunku z Justinem Bieberem

Justin i Hailey starają się być w stałym kontakcie z fanami. Ruszyli z serią filmików na Facebooku – The Biebers on Watch, w których ujawniają niektóre szczegóły ze swojego życia prywatnego. Niedawno piosenkarz zdradził, jakie swoje zachowania zmieniłby, gdyby mógł cofnąć czas.

Teraz nadszedł czas na wyznanie jego żony. Opowiedziała o pierwszym pocałunku z Justinem. Wyznała, że było to w Nowym Jorku. Para wybrała się na kolację, decydując się na sushi. Chociaż modelka była zdecydowana, że chce spędzić trochę czasu z piosenkarzem, jej rodzice byli przeciwni:

Zadzwoniłam do rodziców, aby zapytać, czy mogę jechać, a oni odmówili. Byli absolutnie na nie, mówili, że nie będę się sama spotykać z Justinem.

Ask Us Anything Live Week 3 with The Biebers

Opublikowany przez Justin Bieber Piątek, 22 maja 2020

Na szczęście Hailey mogła liczyć na wsparcie starszej siostry, Alaii, która ją kryła:

Moja starsza siostra trochę mi pomogła. Powiedziała, że będę spać w jej mieszkaniu i będzie miała to pod kontrolą. Kryła mnie. Mogliśmy spokojnie pójść na kolację. Nie daliśmy się złapać.

Tego wieczoru para po raz pierwszy się pocałowała:

Gdy wróciliśmy, by obejrzeć film, po prostu się pocałowaliśmy.

Chociaż piosenkarz i modelka musieli ukrywać swoją relację przed rodzicami, dziś nie muszą tego robić. Tworzą jedną z popularniejszych par w świecie show-biznesu.


Justin Bieber i Hailey Bieber

Justin Bieber i Hailey Bieber

Hailey Bieber o pierwszym pocałunku

Hailey Bieber o pierwszym pocałunku

Hailey Bieber o pierwszym pocałunku z Justinem Bieberem

Hailey Bieber o pierwszym pocałunku z Justinem Bieberem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×